Nakonec se vám povedly dva postupy. Bylo to plánované?
Plánované nebylo nic. Co můžete plánovat, když po dvou kolech máte nula bodů a skóre 1:5. Pozitivní věcí je, že se mužstvo i přes tento handicap pod vedením trenéra Antonína Šimka semklo a začalo dělat radost nejen sobě, funkcionářům, ale hlavně divákům. Po podzimní části soutěže jsme si řekli, že to zkusíme na postup do krajských soutěží, a jak vidíte, tři kola před koncem sezony se nám to povedlo, za což jsme všichni rádi.

Co rozhodlo o tom, že jste nakonec byli v obou soutěžích nejlepší?
O postupu rozhodla vůle hráčů a realizačního týmu vrátit A-mužstvo do krajských soutěží, kam kralupská kopaná bezesporu patří. U B-týmu to byla shoda náhod, a když se situace vyvinula, jak se vyvinula, tak jsme se rozhodli i pro postup našeho béčka. O B-týmu jsme říkali, že budeme rádi, když IV. třídu dohrají, a podívejte se, jak nejen mě překvapili  hráči, kteří se nevešli do kádru A-týmu, začínali hrát po delší době znovu fotbal a nebo je prostě fotbal baví a chtěli být součástí FK Kralupy 1901.

Kterého postupu si považujete více a proč?
Vážíme si obou postupů stejně, protože u obou je to úspěch kralupské kopané. Za tímto úspěchem stojí mnoho práce spousty lidí, kterým fotbal V Olších není lhostejný. Za to jim samozřejmě musím poděkovat.

V okresním přeboru se ještě můžete stát nejlepším týmem jara a vyhrát tak na cestu do kraje sadu dresů. Budete o to usilovat v závěrečných dvou kolech?
Soutěž pro nás začíná prvním kolem a končí posledním. Oba následující zápasy proti Nové Vsi a Veltrusům chceme vyhrát, potvrdit první místo a vyhrát okresní přebor s co největším náskokem, abychom všem dokázali, že jsme první zaslouženě. Sada dresů je krásná cena a bude o to větší motivací pro hráče, aby do posledních dvou zápasů, kde nám vlastně o nic nejde, dali maximum, jako tomu bylo ve většině zápasů v celé sezoně.

Kompletní rozhovor s Milanem Repkou v sobotním tištěném vydání Mělnického deníku: Bude mít stávající kádr po poměrně hladkém postupu z okresního přeboru na to, aby se udržel v kraji? Jak už v Kralupech zbrojí na podzimní účast v kvalitnějších soutěžích? A s jakými ambicemi do nich půjdou?