To nejlepší na závěr – platí v případě fotbalistů Libiše. Sokolové dnes hostí vedoucí celek B skupiny, pouze jednou poražené Teplice B. Severočeši před týdnem ztratili po bezbrankové remíze s Vltavínem první domácí body a zaváhání budou chtít odčinit. Pomoci by jim mohly i prvoligové posily Lukáš s Kaufmanem, pykající v lize za čtyři žluté karty.

„Je to nejlepší tým naší skupiny. Hrát se však dá s každým. Musíme si pohlídat nástup juniorky do zápasu. Nejednou si při něm vytvořila náskok, který si dokáže pohlídat. Byl bych rád, kdybychom mohli nastoupit v optimální sestavě, drobné problémy však mají čtyři kluci. Uvidím, jak se budou před zápasem cítit. Nezlobili bychom se, kdybychom natáhli domácí zápasy bez porážky na sedm, i když víme, že to tentokrát bude těžké,“ uvedl kouč desáté Libiše Jiří Kabyl.

V táboře druhého Sokola Ovčáry vyhlásily útok na hranici 33 podzimních bodů. K vysněné metě scházejí už jen tři z dnešního duelu na pardubické Tesle. Východočeský tým je v tabulce šestý a o poznání lépe si vede na hřištích soupeřů. V případě dnešního úspěchu se však může bodově dotáhnout na lákavou třetí příčku, takže zápas určitě bude stát za to.