V nejméně početné skupině o 10. až 15. místo ve starší kategorii se hraje systémem každý s každým čtyřkolově. Ve zbylých třech skupinách se ve druhé části hraje systémem každý s každým dvoukolově.

Na podzim jsou na programu v nejbližších víkendech ještě tři série turnajů, zbývajících pět se uskuteční na jaře. Koncem května a začátkem června se pak bude hrát ještě ve skupinách o konečné umístění.

OP starších přípravek, 5. kolo

Turnaj ve Velkém Borku
Výsledky:
Slávia Velký Borek – FC Mělník B 0:3, Byšice 2:2, Kaučuk 0:1. FC Mělník B – Byšice 3:0, Kaučuk 1:0. Vitana Byšice – Kaučuk Kralupy 1:0. Branky – Byšice: Došlý 3, FC Mělník A: Vilda 2, Toušek 4, Janda, K. Kralupy: Kováč, V. Borek: Obrajtr 2.

Turnaj na Dynamu Nelahozeves
Výsledky:
Dynamo Nelahozeves – FK Neratovice A 1:1, Pšovka 6:1, Záryby 1:3. FK Neratovice A – Pšovka 7:0, Záryby 1:0. FK Pšovka Mělník – Sokol Záryby 2:2.

Turnaj v Byškovicích
Výsledky:
Neratovice B – Mělník B 2:3, Ovčáry 4:1, Lužec 1:1. Mělník B – Ovčáry 3:1, Lužec 0:1. Ovčáry- Lužec 1:3. Branky – Neratovice B: Demeter a Procházka po 2, Šťovíček, Rehák, Havlík, Mělník B: Sailerová 4, R. Slavíková, Májová, Ovčáry: nehlášeni, Lužec: Král 5.

Turnaj v Lobkovicích
Výsledky:
AFK Hořín – Libiš 1:4, Č. Kralupy 0:8. Sokol Libiš – Č. Kralupy 4:3. Branky – Č. Kralupy: Pospíšil 4, Lorenc a Havlíček po 2, Janoušek, Veselý, Skřivánek, Vodička, Libiš: Šobr 3, Šelenberk a Sus po 2, Potůček, Hořín: Schoř.

OP starších přípravek po základní části

OP mladších přípravek, 5. kolo

Turnaj v Byšicích
Výsledky:
FC Mělník A – Mělník B 4:0, Byšice 4:0, Kojetice 3:0, Chvatěruby 1:0, Kaučuk 1:1, FC Mělník B – Byšice 1:5, Kojetice 0:2, Kaučuk 0:2. Vitana Byšice – Chvatěruby 4:0, Kaučuk 1:1. Jiskra Kojetice – Chvatěruby 0:2, Kaučuk 1:1. Vltavan Chvatěruby – Kaučuk Kralupy 1:2. Branky – Byšice: Vozáb 7, Blecha 2, FC Mělník A: Sušír 5, Havrlík 3, Princ 2, Bursa, Toman, K. Kralupy: Nešetřil 3, Bohata, Pakandl, Chvatěruby: Novák 2, Janoušek, FC Mělník B: Miřatský, Kojetice: J. Hajný 2, Ciolek.

Turnaj na Dynamu Nelahozeves
Výsledky:
Dynamo Nelahozeves – Neratovice 2:0, Pšovka 0:10, Lobkovice A 0:6. FK Neratovice – Pšovka 0:7, Lobkovice A 0:5. FK Pšovka Mělník – FC Lobkovice A 1:4.

Turnaj v Byškovicích
Výsledky:
Byškovice – Ovčáry 1:1, Veltrusy 1:5. Ovčáry – Veltrusy 0:2. Branky – Byškovice: Stanislav, Bonaventura, Ovčáry: Polívka, Veltrusy: Bucha 4, Čáp 2, Pokorný.

Turnaj v Lobkovicích
Výsledky:
FC Lobkovice B – Libiš 1:0, Č. Kralupy 1:2, Kly 3:0. Sokol Libiš – Č. Kralupy 4:0, Kly 8:0. Čechie Kralupy – TJ Kly 3:0. Branky – Č. Kralupy: Horňan 3, Glogas 2, Libiš: Sus 4, Litera 3, Strniště 2, Mikeska, Hanžlík, Bradáček, Lobkovice B: Kavín 4, Ant. Nedorost.

OP mladších přípravek po základní části