STK klubu zkontumovala výsledky všech tří úvodních kol v A skupině III. třídy. Jeden z favoritů na přední příčky tak rázem přišel o šest bodů a propadl se na předposlední pozici.

Důvod? V utkáních ve Vysoké, s Lobkovicemi a ve Všetatech za Lotos neoprávněně bez registračního průkazu nastoupil ostrostřelec Lukáš Gerencséry, který na jaře hostoval ve Klích. Lotos za to navíc zaplatí pokutu ve výši 1500 korun, kapitána mužstva Petra Stosse a vedoucího mužstva Pavla Tůmu si vezme „do péče“ ještě disciplinárka. Trestu zřejmě neuniknou ani rozhodčí zápasů Pos, Börner a Čermák, kteří chybovali tím, že nechali Gerencséryho hrát.

Tabulka A skupiny III. třídy získala následující podobu:


Tabulka A skupiny III. třídy.

Čím se dále zabývala STK na svém pravidelném zasedání?
Pozvánka na zasedání STK: Do příští schůze STK OFS Mělník dne 18. září 2007 v 15.00 se dostaví: Lukáš Rejšek a Antonín Vondráček z Dřís, Jiří Fábera, Zdeněk Bezvald a Josef Hofman z Lobkovic a rozhodčí utkání Dřísy – Lobkovice Ondřej Wallesch. Důvodem je konfrontace hráče hostí.

Odložení utkání: STK souhlasí s přeložením utkání 3. kola OP dorostu SK Mšeno - Vehlovice na 11. listopadu 2007 od 10 hodin. Dohoda oddílů. Vehlovicím bude strženo 150 korun ze soutěžní zálohy.

Kontumace utkání: STK kontumuje utkání 4. kola IV. třídy mužů skupiny B Kaučuk Kralupy B – Chvatěruby B 5:0 a 3 body pro Kaučuk. Zápas byl ukončen pro nedostačující počet hostujících hráčů. Chvatěrubům bude stržena ze soutěžní zálohy pokuta ve výši 500 korun.

Změna hřiště: Mužstvo Botafoga Mělník odehraje všechna zbývající domácí zápasy (počínaje utkáním s Lotosem Neratovice) na hřišti v Hoříně. Botafogo tuto změnu oznámí doporučeným dopisem všem soupeřům.

Změna v soutěžích přípravek: Liaz Vehlovice ruší starší přípravku a přihlašuje mladší. TJ Kly navíc přihlašují i mladší přípravku. Termíny turnajů a místa konání se nemění.

Změna pořadatelství turnaje přípravek: Čtvrtý turnaj přípravek 30. září od 9 hodin se místo Chvatěrub odehraje v uvedeném termínu na hřišti Čechie Kralupy.

Nezaplacení rozdílů v soutěžní záloze: STK upozorňuje níže uvedené oddíly na doplacení rozdílů v soutěžní záloze. Termín do 20. září 2007. V případě neuhrazení se klub předává do disciplinární komise. Čečelice 500 korun, Chlumín 450, Kostelec 200, Lobkovice 1300, Pšovka 1100, Lotos Neratovice 5000 + 900, eL Bunda Neratovice 700, Sazená 1800, Střezivojice 700.