Bucha a Zajac zamířili do Slavie Praha, Vokšický, Valín a Zuskin ukončili podle zpráv z klubu činnost. Na druhou stranu se ale podařilo získat hráče z Kaučuku Kralupy Lukáše Batku a Michala Chládka, kteří se během tréninků a přípravných zápasů ukazují ve velmi dobrém světle. Dále byli do kádru přeřazeni díky své výkonnosti hráči starší přípravky Radim Novotný a Matěj Vít.

V sérii přátelských a turnajových zápasů odehraných převážně na umělé trávě v Neratovicích převažují výhry nad porážkami v poměru 5:4. Také proto nemohou trenéři Václav Weiner, Marek Pospíšil a Pavel Novotný říct, že by se všemi zápasy vládla spokojenost. Právě s nevyrovnaností výkonů některých hráčů v Neratovicích nejvíce bojují.

„Družstvo je v kategorii mladších žáků ročníku 95 poskládáno z hráčů kategorie 95, 96, 97. To se v některých zápasech bohužel projevuje, především malou zkušeností a z toho pramenících chyb. Ani náhodou však nad hráči nelámeme hůl. Přístup všech k právě absolvované zimní přípravě byl velmi dobrý. Pokud budou kluci ve stejném duchu přistupovat k zápasům a tréninkovým jednotkám i v nadcházejících prvoligových odvetách, nemusíme mít o budoucnost žákovské kopané v Neratovicích strach,“ shoduje se trenérský triumvirát.