Boleslavský fotbalový Fanshop v Havlíčkově ulici prodává permanentní vstupenky na domácí ligové zápasy FK Mladá Boleslav pro nový soutěžní ročník 2007/08 na východní, západní i jižní tribunu. O letních prázdninách má Fanshop otevřeno v pondělí, středu a pátek od 14 do 17 hodin, v úterý a v pátek od 13 do 16 hodin, v sobotu i v neděli je zavřený.

První domácí utkání hraje FK tuto neděli od 20.15 hodin proti Viktorii Žižkov. Potom jede dvakrát na hřiště soupeřů a doma hostí až poslední prázdninovou neděli od 17 hodin Kladno.

Celkem 26 utkání ve dvaceti týdnech čeká boleslavské fotbalisty, když při ligové zátěži uspějí v domácím i evropském poháru. V nejúspěšnější podzimní verzi by to vypadalo tak, že přes týmy z nižších tuzemských soutěží postoupí do čtvrtého kola domácího poháru ČMFS a v evropském Poháru UEFA se přes soupeře v prvním kole probojují do základní skupiny, kde by je v jednokolovém systému čekaly čtyři zápasy se čtyřmi týmy. Zatížení 26 soutěžními zápasy by se ještě navýšilo u reprezentantů. Brücknerovo áčko absolvuje jedno přípravné a pět kvalifikačních střetnutí. Lavičkova jednadvacítka začíná nové reprezentační období.

Podzimní plán může doznat termínové změny v případě přímých televizních přenosů nebo klubových dohod s ohledem na dostatečný odpočinek před zápasy evropského poháru.