Mělnická Pšovka chtěla bodovat i na hřišti soupeře. Ale silná Řevnice byla tentokráte nad jejich síly. Po úvodním zahřívacím oťukávání se začali prosazovat hosté. O jejich snaze vypovídá série sedmi rohů a řada zahozených šancí. Ty největší měli Drápal (tyč) a Bárta (břevno). Fotbal se ale nehraje na šance, ale na góly a ty dávali jen domácí.

V pětatřicáté minutě nejprve vyrazil střelu z pětadvaceti metrů Král pouze před sebe, pšovecká obrana neuhlídala nabíhajícího Sochu a ten okamžitě trestal – 1:0. V úvodu druhé půle se snažili hosté o vyrovnání, ale domácí už je k ničemu vážnému nepustili. Naopak, v sedmdesáté první minutě se podruhé v zápase trefil po rohu hlavou řevnický Socha.

Hosté pak ve snaze dát kontaktní gól otevřeli svoji obranu a domácí se dostávali do velkých šancí. Ale ani oni už žádný další gól dát nedokázali. „Jeli jsme si pro bod, ale v zápase jsme podali jeden z nejhorších výkonů jara na hřištích soupeře. Musíme se tak plně soustředit na příští týden, kdy v utkání pravdy hostíme Tuchlovice,“ smutnil po utkání trenér hostů František Drápal.

 

Branky: 35. a 71. Socha. Poločas: 1:0.
Pšovka: F. Král – M. Krejčík – Šesták, Martinec, Olšiak – Drápál, Bárta, Vernek (50. Kettner), Šimon – L. Krejčík, Pokorný (70. M. Hyka). Trenér František Drápal.