Záryby - Fotbalistům Záryb chyběli v utkání I. B třídy s předposledním Beznem hned čtyři hráči základní sestavy a stoper Driml nastoupil ne zcela zdráv. Nepříliš pohledný zápas skončil bezbrankovou remízou.

Pouze brankář Šulc na sto procent zastoupil Kvasničku, když v prvním poločase nejméně dvakrát výrazně podržel domácí tým. Ostatní se doslova trápili a hosté brzy vycítili, že by mohli bodovat.

Domácí výkon se nezvedl ani po změně stran. Jedinou vážnější příležitost měl po hodině hry Dušička, ale minul branku. Hosté těžili z rychlého přechodu do útoku. Dvakrát zazvonili na břevno domácí branky a měli další možnosti rozhodnout, jen v samém závěru neproměnili dvě.

Trenér Jan Hanuš po utkání přiznal, že jeho tým spíš bod získal, než-li dva ztratil. „Problémy se sestavou byly, musel jsem povolat hráče B-mužstva, ale rozhodně se na to nechceme vymlouvat. Hra našeho mužstva nebyla dobrá. Sice jsme již šest kol neprohráli, ale povinnost velela zvítězit. To jsme nezvládli a za předvedenou hru jsme divákům měli vrátit vstupné,“ neomlouval špatný výkon zárybský kouč.

Záryby-Bezno 0:0

Záryby: Šulc – Novák, Hallik, Driml (75. Krajíček), Janovec - Mikšovský - F. Valentin, Dušička, V. Valentin – Schütz, Halbich (46. Brabec).

(lk)