V úvodní dvacetiminutovce se hrál celkem vyrovnaný zápas s náznaky šancí na obou stranách. Pak však přišla nenápadná akce hostí po pravé straně, kdy výborně hrající Kruf posunul míč na Šilhavého, a ten krásnou křížnou střelou do šibenice otevřel účet.

Gól hosty povzbudil a aktivita se pomalu začala přesouvat na jejich stranu. Domácí byli všude o krok později. Přesto měl blízko k vyrovnání Kettner, kterému ale při dorážce chyběli centimetry.

V 37. minutě vystřelil nebezpečně z trestného kopu Bárta, gólman Rozum míč pouze vyrazil k tyči, ale Marian Krejčík ani Pokorný ho za jeho záda usměrnit nedokázali.

Po změně stran se stále více začali prosazovat hosté. Byli běhavější, hráči o sobě věděli a nevynechali žádnou možnost k ohrožení domácí branky.

V 63. minutě se dostal po chybě Olšiaka do šance Katschner, ale Šmejkala v domácí brance ještě nepřekonal. O čtyři minuty později protáhl hostujícího gólmana Rozuma střelou z patnácti metrů Grambmüller, ale to bylo z domácí strany vše.

Pak přišly velké chvíle nejlepšího hostujícího hráče Krufa, který během tří minut dvakrát rozvlnil síť domácí branky.

Nejprve lehce přešel přes bránícího Martince a lehce míč posunul vedle vybíhajícího Šmejkala do branky – 0:2. O tři minuty později si to zopakoval, když v běžeckém souboji nedal šanci Dydňaskému – 0:3.

Hostů pak bylo najednou všude plno a rodily se další šance, které však naštěstí pro domácí gólem nekončily. Definitivní tečku za krutou domácí porážkou udělal osm minut před koncem Dynybil, který si lehce pohrál s Dydňanským a dloubákem překonal vybíhajícího Šmejkala.

Pšovka – Černolice 0:4 (0:1) Branky: 70. a 72. Kruf, 21. Šilhavý, 82. Dynybil. Rozhodčí: Kovář. ŽK: 3:2. Diváci: 100. Pšovka: Šmejkal – Martinec – Dydňanský, M. Krejčík, Olšiak – Drápal, Pokorný, Grabmüller, Bárta, Žižka (63. Hyka) – Kettner. Černolice: Rozum – Zakopal – Procházka, Kalab, Čáp – Katschner, Rott, Macela, Dynybil – Šilhavý, Kruf (74. Onderka).