Soupeřem Pšovky byly předposlední Loděnice, Dynamo Nelahozeves zase cestovalo do Bzové, kde má své domovské hřiště beznadějně poslední rezerva Hořovicka. Pšovka své předzápasové předsevzetí splnila a v zápase plném obratů těsně zvítězila.

Hosté šli do vedení už ve čtvrté minutě Drápalem. Domácí sice vyrovnali, ale poslední slovo první půle měl Melounek, který opět převrátil misku vah na stranu Pšovanů.

Ve druhém poločase se ale hosté nevyvarovali několika zbytečných chyb a dovolili domácím snadno otočit stav utkání na 3:2. V závěru se ale projevila větší hráčská kvalita Pšovky. V poklidném utkání nejprve vyrovnal Drápal a necelých deset minut před koncem přidal vítězný gól Melounek.

„Byl to zápas plný zbytečných chyb, ze kterých padly téměř všechny góly. Vliv na to měl měkký podmáčený terén, který nesvědčil kombinační hře. Míč po něm nepředvídatelně odskakoval. Ve druhém poločasu jsme během prvních patnácti minut prohrávali, ale zvýšenou aktivitou jsme ještě dokázali stav utkání obrátit,“ zhodnotil zápas trenér vítězů Zdeněk Krejčík.

Podobný kousek jako Pšovce se povedl také Dynamu, které bez problémů zvítězilo nad poslední rezervou Hořovicka. V utkání průměrné úrovně otevřel skóre Pekárek, kterého přesným centrem našel Bondarev.

Také ve druhém poločasu byli hosté lepší. Po hodině hry poslal Bondarev do úniku opět Pekárka, který po kličce gólmanovi střílel do prázdné branky. Třetí gól přidal v závěrečné minutě hlavou Vrábel. „Nebylo to žádné extra utkání, ale získali jsme tři body a to se počítá. Ve fotbale to tak bývá, někdy hrajete krásný fotbal a prohrajete, někdy je to zase naopak,“ řekl po utkání hostující trenér Dan Kaplan.

Loděnice - Pšovka 3:4 (1:2) Branky Pšovky: 4. a 60. Drápal, 43. a 80. Melounek. Rozhodčí: Kubečka. ŽK: 2:2. Diváci: 120. Pšovka: Šmejkal – Martinec – Šesták, M. Krejčík, Olšiak – Drápal, Grabmüller, Bárta, Žižka – Pokorný (46. Kettner), Melounek.

Hořovicko B - Dynamo Nelahozeves 0:3 (0:1) Branky: 32. a 61. Pekárek, 90. Vrábel. Rozhodčí: Hron. ŽK: 1:1. Diváci: 70. Dynamo: Lorenc – Vrábel – Vágner, Dubský, Kymr – Klempt, Němec, Horký (60. Mašek), Bondarev – Válek (84. Topor), Pekárek (75. Pešta).