Pšovka začala parádně, už po dvaadvaceti minutách vedla 2:0. Chyby soupeře nejprve využil Jakub Pokorný, kterého zanedlouho doplnil Zdeněk Trnka.

„Byli jsme zralí na ručník. Dvě chyby, dva góly, doma je to pro nás prostě zakleté," litoval po utkání Miroslav Dolejš, vedoucí Poděbrad.

Nadějný stav ale Pšovka neudržela. Domácí se po bídném začátku zvedli a ještě do přestávky vyrovnali.

Povedený zápas za sebou mají fotbalisté Horních Počapel, kteří v rámci dalšího kola okresního přeboru porazili Obříství 4:2.
Výsledkový servis: Pražák sestřelil Veltrusy hattrickem

„Odjeli jsme bez pěti hráčů ze základní sestavy, přesto jsme odevzdali kvalitní výkon. Starší fotbalisté mužstvo táhli a venku jsme konečně předvedli důstojnou podívanou. I když byl soupeř více na míči, remíza podle mě odpovídá tomu, co oba týmy předvedly," řekl Libor Tomášek, kouč Pšovky.

Druhý poločas už byl bez branek, několikrát musel zasahovat gólman Dominik Hnízdil. Bonusový bod si v pokutových kopech následně vystřílel Mělník, který tak navázal na poslední vítězství s rezervou Dobrovice. Poděbrady se musely spokojit s jedním bodem.

„Co naplat, že jsme se zvedli a vyrovnali. Kluci dřeli, nelze jim upřít snaha. Ale stejně máme jen bod, v desítkách jsme pohořeli," řekl smutně Dolejš.

Pšovka naopak plakat nemusí, má dvě výhry z posledních dvou zápasů. Za týden doma přivítá Kunice, ročník pak zakončí utkáním v Luštěnicích. Oba kluby jsou v dolní polovině tabulky. Když Pšovka do konce sezony vše vyhraje, zlobit se v Mělníku nikdo nebude.

Libiš v utkání s Brozany sahala po bodech, nakonec těsně prohrála.
Libiš Úvalům sebrala bod, padla až na desítky