Všechny tři body odebrali na hřišti v Horkách. „Chtěli jsme navázat na vítěznou šňůru, protože je situace u nás trochu komplikovaná. Chci především vyzdvihnout přístup kluků k zápasu, což se nám vrátilo v podobě tří bodů," zhodnotil asistent trenéra Libor Tomášek.

V první poločase Horky zahodily jednu gólovou příležitost a pšovecký Gabčo branku ohrozil hned dvakrát. Do šaten se tak šlo za nerozhodného bezbrankového stavu. Ve druhé půli šancí značně přibylo. Pšovečtí ohrozili domácího brankáře minimálně čtyřikrát. „Dvorný měl jednu obrovskou šanci, ale nedal. Dlouho to vypadalo, že to bude remízový zápas a že budou muset rozhodovat penalty. Tři minuty před koncem ale ze strany utekl Dvorný a prostřelil domácího gólmana. Tak jsme si odvezli všechny tři body, což je v naší situaci parádní," řekl Tomášek.

Po odchodu trenéra Karla Grabmüllera na začátku května letošního roku se vedení kádru ujala dočasně dvojice František Drápal jako hlavní kouč a jeho asistentem se stal právě Libor Tomášek. „Poslední kola pomáhám, slíbil jsem to vedení, že to dotáhneme do konce sezony s Františkem Drápalem. Nový trenér bude pravděpodobně až od příští sezony, zatím je to jen provizorní řešení," dodal hrající trenér Libor Tomášek.