Pšovka schytala obří debakl

Mělník – Tým okolo trenéra Tomáška poznamenal špatný start, ve Velimi dostal sedm gólů.

24.4.2017

Z utkání Velim - Mělník (7:1).Foto: Josef Štulajter

Takhle ne! Nečekaným debaklem pro Pšovku skončil zápas ve Velimi. Domácí nastříleli v rámci 22. kola fotbalové I. A třídy Mělnickým hned sedm branek. Sami inkasovali jen jednou a v pohodě si došli pro tři body.

„Na body jsme jednoduše neměli. Nulová hra dopředu, chyběl nám i důraz," pokáral své svěřence trenér Pšovky Libor Tomášek.

Necelá stovka diváků na první trefu nemusela čekat dlouho – hned v první minutě rozjásal fanoušky Novotný. To ještě netušil, že společně se svým kolegou z útoku odehrají jedno z nejlepších utkání v sezoně.

„Podařil se nám start zápasu. Hned z první akce jsme dali gól," řekl spokojený Jiří Ceral, trenér Velimi.

Do poločasu domácí stihli ještě jednu trefu, podruhé prostřelil brankáře Hnízdila Novotný. „Už poněkolikáté jsme nezvládli začátek. Jsme nepřipravení a soupeři trestají," prozradil Tomášek zklamaně.

Gólový uragán přišel hlavně po přestávce. Nejprve zvýšil na 3:0 Jan Kukal. Poté se Pšovka dočkala snížení díky Šmejkalovi. Jenže za dalších deset minut to bylo zase o tři góly, hattrick uzavřel aktivní Novotný.

Nebyl v utkání jediný, komu se povedlo vstřelit tři branky. Rychle se mu vyrovnal Jan Kukal. Dvě branky navíc vstřelil během dvou minut.

„Za stavu 3:0 nebo 4:1 se hraje těžce. Konec se nevyvedl vůbec a výsledek vypadá opravdu hrozivě. Takové zápasy ale prostě občas přijdou. Musíme se z toho oklepat a příště hrát zodpovědně hned od začátku," nabádá Tomášek své hráče do dalšího zápas.

Pšovku v sobotu čeká nejtěžší soupeř, suverénně první Polepy.

Velim – Pšovka 7:1
Branky: 1., 24. a 66. Novotný, 54., 75. a 77. Kukal, 90. Hruška – 57. Šmejkal. ŽK: 3:2. ČK: 79. Jansta (V.). Diváci: 70.
Pšovka: Hnízdil – Jindřich (78. Škrabal), Dvorný, Krejčík, Pokorný (81. Bláha), Chytil, Tomášek, Grabmüller, Šmejkal (81. Kühnel), Mrvík, Zeman.

Autor: Jan Pechánek

24.4.2017 VSTUP DO DISKUSE

Technické vychytávky nepomohou, když to špatně funguje mezi sedadlem a volantem

Studentky z mělnické základní umělecké školy ze třídy učitelky Lenky Knechtlové získali ocenění na letošním čtrnáctém ročníku pěvecké soutěže v Olomouci.

Mělnické zpěvačky bodovaly na soutěži

KRÁTCE: Vánoční dárky lze koupit i ve škole

Mělnicko - Přinášíme vám krátké zprávy z Mělnicka.

AUTOMIX.CZ

Víte, co je černý led? Poradíme, jak ho poznat a jak se s ním vypořádat

Ze všech zimních nástrah na motoristy (a vlastně obecně na všechny), je jednou z nejhorších takzvaný „černý led“. Ten je totiž skoro nerozpoznatelný, ale strašlivě kluzký, což může způsobit velkou spoustu nemilých situací. Znáte taková ta videa, kdy se auta se zabržděnými koly nekontrolovaně kloužou jako saně? Tak přesně to umí černý led.

Kašle a rýmy s teplotami přibývá, chřipka však zatím neútočí

Střední Čechy – Nejfrekventovanější výskyt akutních respiračních infekcí zůstává ve středních Čechách na Příbramsku, naopak nejnižší nemocnost se z Kladenska během uplynulého týdne přesunula na Kolínsko. Nadále platí, že situaci lze označovat jako klidnou a nijak nevybočující ze zkušeností uplynulých let. Údaje praktických lékařů a pediatrů sice ukazují, že nemocnost zvolna stoupá – to je však v tomto ročním období obvyklé.