V utkání s dosavadním lídrem soutěže získala Pšovka bod, ale vzhledem k vývoji utkání je to málo. Hosté bojující o postup toho totiž na hřišti moc neukázali.

První větší šanci měl v 9. minutě hostující Prouza, ale jeho střela z voleje po centru Nováka mířila vysoko nad. Ve 24. minutě zahrál v rohu velkého vápna rukou jeden z hráčů Záp a domácí kapitán Bárta se štěstím proměnil nařízenou penaltu – 1:0.

Pšované pak měli další dvě velké šance, ale Kettner s Pokorným nedokázali z malého vápna usměrnit do sítě centr Šmída ani o chvilku později Bárty. Hosté kontrovali pouze nepřesnou střelou Nováka po centru Horňáka a předcházející chybě Šmída. V prvních pěti minutách druhého poločasu mohli domácí zvýšit. Osamocený Kettner z rohu malého vápna ale pouze nastřelil nohy vybíhajícího gólmana Janáčka. O minutu později pak přeběhl po rozehraném trestném kopu Bárty před gólmanem Pokorným, ale nikým netečovaný míč se stočil těsně vedle tyče do autu.

V 50. minutě vyrazil F. Král střelu Nováka pouze nad sebe, ale na dorážku Stupky už nestačil – 1:1. V závěru se snažili domácí o vítěznou branku. Bárta několikrát nebezpečně zacentroval do pokutového území hostů, ale u spoluhráčů nenašel porozumění. Navíc střelu Pokorného z úhlu stačil gólman Janáček vyrazit na tyč.

Branky: 24. Bárta z pen. – 50. Stupka. Rozhodčí: Mir. Vlk. ŽK: 3:3. Diváků: 150. Pšovka: F. Král – M. Krejčík – Drápal, Martinec, Olšiak – Šimon, M. Král (70. M. Hyka), Bárta, Šmíd – Pokorný (90. Vernek), Kettner (50. Gabčo).