Počasí konečně ukázalo svou příznivější tvář a sluníčkem rozehřálo fotbalové fanoušky, kteří si už chtějí do sytosti užít svého oblíbeného sportu. Jak by ne, když na pažit Pšovky přijely Rejšice, lídr skupiny B.

Už od úvodních minut se hrál oboustranně rychlý technický fotbal, ovšem na obou stranách s podstatným rozdílem. Zatímco akce ambiciózních Rejšic končily na pozorné defenzívě Pšovky, domácí celek byl po celou první půli aktivnější a dokázal si vypracovat několik dobrých příležitostí.

Už v 6. minutě mohla jít Pšovka do vedení, když v zápase přesný sudí Glogar viděl Marešovo hraní rukou v pokutovém území. Osvědčený penaltový „mág" Olšiak však tentokrát zklamal. Jeho nepovedenou střelu rejšický gólman Tvaroh vyrazil do pole. Olšiak se však nenechal deprimovat penaltovým nezdarem a už v 10. minutě tvrdou střelou prověřil Tvaroha. Hostům dělal velké problémy především hbitý Lelek, na jehož únik v 25. minutě – bohužel pro domácí – nedosáhl Bárta.

Ve druhém poločase se obraz hry změnil. Rejšice se nechtěly smířit s bezbrankovým stavem, přidaly na přesnosti i důrazu, což jim vyneslo i šance. Už deset minut po pauze se do ní tlačil Váňa, jeho kontakt s domácí obranou však sudí neposoudil jako penaltový. Ke gólu neměla daleko ani šance Bělíka a zejména Falty, který v 65. minutě trefil z malého vápna jen boční síť Staňkovy svatyně.

V době, kdy se zápas chýlil k bezbrankové remíze, vytáhli domácí z rukávu „žolík". Perfektní kombinační akci, o niž se postupně postarali Bárta, Žižka a Dvorný, neomylně dokončil pohotový Hakl.

PŠOVKA – REJŠICE 1:0 (0:0)
Branka: 84. Hakl. Rozhodčí: Glogar. ŽK: 1:2. Diváci: 120. Pšovka: Staněk – Žižka, Grabmüller, Cemper, Olšiak – Šimandl (50. Hakl), Bárta, Chytil, Lelek – Dvorný (85. Voleman), Pokorný.