Divize B

29. kolo: Libiš – Horní Měcholupy 0:1 (0:0) 64. Bičaník PODROBNOSTI, FOTO. Sokolov B – Český Brod 1:4, Loko Vltavín – Teplice B 1:0, Hazlov – Nový Bor 2:8, Jirny – Brozany 3:0, Bohemians 1905 B – Chomutov 3:5, SK Kladno B – Most B 0:0, SK Rakovník – Litvínov 1:4. Předehrávka 30. kola: Chomutov – Rakovník 0:1 (0:0).

Divize B

Divize C

29. kolo: Předměřice – Ovčáry 0:5 (0:3)36. a 60. Šimek, 20. Chrdle, 28. Viskup, 50. Maršner PODROBNOSTI. 29. kolo: Čelákovice – Holice 4:0, T. Pardubice – FK Dobrovice 2:2, Hlavice – Chrudim 1:2, Hr. Králové B – Trutnov 6:2, Velim – Převýšov 2:0, Pěnčín/Turnov – Choceň 4:0, Dvůr Králové – Týniště n. O. 1:1. Předehrávka 30. kola: Chrudim – Pěnčín/Turnov 1:0.

Divize C

I. A třída - skupina A

Neděle: Dynamo Nelahozeves – Řevnice 2:1 (0:1) V. Bondarev, Novák - Tůma, Velká Dobrá – Neratovice 0:1 (0:1) Doubek PODROBNOSTI.

#nahled|https://g.denik.cz/31/2e/iaa29_adm350.jpg|https://g.denik.cz/31/2e/iaa29.jpg|I. A třída - skupina A#

I. B třída - skupina A

25. kolo: K. Kralupy – Beroun B 5:1 (4:0) Müller, Urbánek - Urban PODROBNOSTI, FOTO.

I. B třída - skupina A

I. B třída - skupina B

25. kolo: Mšeno – D. Bousov 4:3 (3:1) Šledr, Dvorný, Hnízdil z PK, Háze – Šolc, Vynikal, Budínský z PK PODROBNOSTI, Lužec – Bělá 2:3 (0:2) Hrdlík, M. Tauchman - Prokůpek, Kühl, Arient, Lysá – Pšovka 1:3 L. Novák - Pokorný, L. Krejčík, Grabmüller PODROBNOSTI, Zeleneč – Vysoká 3:2 (3:2), Řepín – Kr. Vrutice 2:0 (1:0) Prejza, Kohout.

I. B třída - skupina B

Okresní přebor

25. kolo: Vojkovice – PTZ Nelahozeves 3:0 (1:0) Hampejs, Plicka, Sitař, D. Beřkovice – Záryby 2:1 (1:0) Vejmelka, Štěpánek - Kiss, Byšice – Hořín 2:1 (1:0) Sojka, Pšenička - O. Kettner, Libiš B – Č. Kralupy 1:2 (1:1) Žák - Bulva, Šolle, Kly – Čečelice 3:0 (2:0) Hříbal, Lajn, Veselý, Tišice – Pšovka B 3:0 (2:0) K. Prejzek 2, Karlík, V. Borek – Veltrusy 1:1 (1:0) Vaněk - nehlášen.

Okresní přebor

III. třída - skupina A

21. kolo: Kostelec – Liběchov 3:1 (0:0) Klíma, Hovorka, Rybnikár - Dvořák, Vehlovice – Lobkovice 1:3 (1:2) Plzák - Drobík, Wolhstat, Surmaj, H. Počaply – Všetaty 3:0 (3:0), Botafogo – Tišice B 3:1 (1:0) Moták 2, Neumann - nehlášen, Mlékojedy – Vysoká B 5:3 (3:0) Hejsek 2, Kalvach, Toman, vlastní - Štauber 2 (1 z PK), Tott, Lotos – Záryby B 6:0 (3:0) Hruška 3, Žebro, Bauer, Šiler.

3. třída - skupina A

III. třída - skupina B

21. kolo: Chlumín – PTZ Nelahozeves B 6:1 (1:1) Stoklasa 3, Luk. Baran, Stopa, Horák - Koubek, Sazená – Chvatěruby 3:2 (1:1) Jansa 2, Podracký - Soukup, Koch, Dyn. Nelahozeves B – H. Beřkovice 1:0 (0:0) V. Bondarev, Zálezlice – Cítov 1:6 (1:4) M. Šobr - Fryč 4, Mokrý, Kříž, Spomyšl – Nová Ves 4:1 (2:0) Višňák 2, Balko, Sankot, Jeviněves – Všestudy 2:1 (0:1) Macák, vlastní - Lukáš.

3. třída - skupina B

IV. třída - skupina A

25. kolo: el´Bunda – Dřísy 1:3 (0:0) nehlášen - Rejšek 2, P. Fabián, Řepín B – Tuhaň 5:1 (3:0) Schönfeld 3, Hypša 2 - Mareš, V. Borek B – Střezivojice 2:1 (0:0) Hyka, Papež - nehlášen, Mšeno B – Lobkovice B 3:0 kontumačně, hosté se k utkání nedostavili, Beck Mělník – Neratovice /Byškovice B 5:2 (1:2) Gabčo 3, Tichý, Fingerhut - Sochor, Kalina, Kly B – Všetaty B 4:0 (3:0) Šimůnek 2, Bílý, Jar. Kohout.

4. třída - skupina A

IV. třída - skupina B

25. kolo: Ledčice – Č. Kralupy B 4:0 (2:0) J. Kaclík 2, Král 2, K. Kralupy B – Úžice 7:1 (5:1) Müller 2, M. Kolmistr 2, Kadlec, Kejř, Jeřábek - nahlášen, Vojkovice B – Lužec B 3:2 (2:1) Levý, Čuba, Petrla - Levý, Mokrý, Dolany – Obříství 2:0 (1:0) Bejdak, Vondra, Vraňany – Veltrusy B 1:5 (0:3) Hudeček - Jaroš 2, Nápravník 2, Matějíček, Dřínov – Chvatěruby B 6:1 (3:0) Kympl 3, Kozák, Bařtipán, Liška - Fiala, Postřižín – Hostín 4:0 (1:0) M. Moravec 2, P. Kliment 2.

4. třída - skupina B

Divize dorostu

25. kolo: Neratovi­ce/Byškovice – Kladno B 1:0, 0:1.

I. A třída dorostu

25. kolo: Dyn. Nelahozeves – N. Strašecí, K. Kralupy – Tn Rakovník 4:2 (4:0) Branky Kralup: Janíček 2, Růně, Chroust, Kročehlavy – V. Borek 2:1 (1:0) Branka V. Borku: Verner, Byšice – Č. Kralupy, Lužec – Pšovka 2:4 (1:1) Novák, Peluch - Štolba 2, Machulka, Urban.

OP dorostu – o konečné umístění

Obříství – Libiš 2:4 (1:1), Nová Ves – Vysoká 7:0 (5:0) Došek 5, Emmer, Stinka, Nebužely – Veltrusy 0:10 (0:5) Jaroš 3, Novák 2, Trejbal, Krejza, Pagáč, Dinka ml., Dinka st. z PK, H. Beřkovice – Liběchov 1:3 (0:1), D. Beřkovice – Mšeno 5:3 (2:0) Branky Mšena: Černý, Bohuněk, Vágner, Vojkovice - Čečelice 5:3 (2:1), Beck Mělník – Dolany 9:2 (1:2) Kutílek 3, Vojtěchovský 3, Jelen 2, Kubín - Čeněk, Čermák, Kostelec - Cítov 3:0 (2:0) Eigel 2, Bušák.

Žákovská liga

29. kolo: Bohemians 1905 – Neratovice/Byš­kovice 3:0, 3:0.

I. A třída žáků

25. kolo: Dobříš B – Kralupy, Pšovka – Beck, Libiš – Pěčice .

OP žáků

21. kolo: Lužec – Obříství 2:2, H. Počaply – Veltrusy 3:4, D. Beřkovice – Úžice 3:0 kontumačně, hosté se nedostavili, Byšice – Liběchov 1:7 (0:3), Mšeno – Č. Kralupy odloženo, Dyn. Nelahozeves – H. Beřkovice 2:5 (0:2).

OP žáků

III. třída - skupina A

21. kolo: Nebužely – Záryby 3:10 (0:3), Kostelec – Vysoká 14:0, Řepín – Ovčáry 3:1 (3:0), V. Borek B – Všetaty 3:0 kontumačně, hosté se nesešli, Tišice – Střezivojice 7:2 (3:1).

3. třída žáků - skupina A

III. třída - skupina B

21. kolo: Postřižín - Vraňany 2:1, Vojkovice - Cítov 2:4, Vehlovice - Chvatěruby 7:0 (4:0), Chlumín - PTZ Nelahozeves 5:4, Ledčice - Sazená 1:6.

3. třída žáků - skupina B