Po středečním přídělu v Poháru ČMFS od ligové Boleslavi byli příznivci libišských fotbalistů zvědavi, zda porážka nezanechala negativní stopy na výkonu domácího mužstva. Proti Hazlovu byl ale opak pravdou a lze souhlasit s trenérem Sokola Kabylem, který prohlásil, že to byla vynikající příprava právě na toto utkání.

Libiš od začátku nenechala nic náhodě a postupně začala vytvářet tlak na hostující branku. Už 7. Minutě Kalabiška poslal první nebezpečnou navštívenku hostujícímu brankaři. Hosté se snažili rychlými brejky dostávat do blízkosti libišské branky, avšak domácí obrana stačila akce bezpečně likvidovat.

Domácí, i přes územní převahu, se nedokázali dostat až před branku soupeře. Chyběla finální přihrávka do rozhodující šance. A tak se zrodily pouze dvěšance. V té první Jirásek v samostatné akci ve 24. minutě přeloboval brankaře i s brankou. Minutu před pauzou už ale útočník Libiše nezaváhal a po zpracování dlouhého odkopu nedal obraně ani brankáři Lutzbauerovi šanci.

Ve druhé části domácí ještě více zatlačily hosty do jejich pokutového území a začali si vytvářet brankové příležitosti jako na běžícím páse. V 50. minutě unikl Žák po levém křídle a jeho měkký centr po zpracování poslal Válek lobem své barvy do dvoubrankového vedení. Hned minutu nato byl v gólové šanci Kalabiška, ale jeho střela skončila na boční síti. Rušné minuty před hostující brankou završil Werner, který obešel dva protihráče a přízemní dělovkou prostřelil hostujícího gólmana potřetí.

Hosté se v této době více soustředili na obranou fázi a do protiútoků se pouštěli velmi sporadicky, a tak Libiš pokračovala v tlaku. Přišly další šance Válka (těsně vedle), Jiráska (břevno). Hosté se z náporu domácích těžko vzpamatovávali. Když nepomohla ani střídání, tak se jejich nervozita stupňovala.

Padly žluté karty a v 79. Minutě i červená - vesměs za nesportovní chování. V závěrečné desetiminutovce Válek v samostatné akci minul zívající branku. Naopak tomu bylo v 84. minutě před domácím Šídlem. Hosté se dostali ke slovu a v brejkové akci střídající Bauer využil nesoustředěnost domácí obrany a snížil na 3:1. Poslední slovo však měli domácí a byl to opět Jirásek, který po prudkém centru Žáka nedal Lutzbauerovi šanci. Hosté se představili jako snaživý celek, který v závěru neměl síly odolávat stálému tlaku domácích. Domácí v utkání zvláště po velmi dobrém výkonu ve druhé části hry zaslouženě zvítězili.

Branky: 44. a 86. Jirásek, 50. Válek, 57. Werner – 84. Bauer. Rozhodčí: Janíček. ŽK: Kabyl, Kramer, Jirásek - Lutzbauer, Dočekal, Belovič, Prokopec, Draksi, Komberec. ČK: 79. Belovíč. Libiš: Šídlo – Werner (81. Špička), Kabyl ml., Pochman, Trojan – Kramer (87. Vinař), Slezák, Kalabiška, Žák - Jirásek, Válek (89. Kucler).