Aktivnější Lužec šel už po čtvrthodině hry do vedení, ovšem pak neuhlídal dvakrát stochovského kanonýra Burleho. Ten do 32. minuty skóre dvěma trefami otočil. Jeho tým nastoupil lépe i do druhé části, a když v 62. minutě další střelec Šubin po rohu zvýšil, vypadalo to s hosty bledě.

Lužecké ale posadilo do sedla zaváhání brankáře Klímy. Jeho růžové tričko se mrsklo proti propadlému balonu pomaleji než hlava Martina Kučaby a v 77. minutě bylo zase oč hrát – 3:2. Vyrovnáno bylo v 81. minutě po gólu Miklušáka.

Stav 3:3 vydržel do závěrečného hvizdu jen díky nešikovnosti střelců. Domácí Burle v sólu odmítl hattrick a na druhé straně Klíma napravil předešlé zaváhání a v nervózní koncovce lapil čistou tutovku Levému.

„Mohli jsme i prohrát, ale pořád si myslím, že jsme body spíš ztratili. Dan Burle své šance ohromně litoval, ale tohle přece fotbal přináší. Spíš je škoda těch hrubek za stavu 3:1,“ litoval šéf stochovského klubu František Štětina.

I jeho lužecký protějšek Vladimír Tauchman ale mluvil po zápase o ztracených bodech. „Bylo to utkání nahoru – dolů. Nedali jsme šance a naopak jsme si opět nechali vstřelit laciné góly. Zasloužili jsme si vyhrát. Body jsme spíš ztratili, než získali, i když jsme prohrávali už tři jedna.“

Stochov – Lužec 3:3 (2:1)
Branky:
24. a 32. Burle, 62. Šubin – 16. Rybář, 77. M. Kučaba, 81. Miklušák. Rozhodčí: Pa. Novotný. Lužec: Prislupský – Šára, D. Tauchman, M. Kučaba, Špánek – Stejskal, Rybář, M. Tauchman, Uher (65. J. Kučaba) – Miklušák, Levý.

(lk, rm)