Skóre otevřel na konci první čtvrthodiny krásnou střelou do šibenice domácí Pokorný. Aktivní hosté ale dokázali odpovědět v 25. minutě gólovou hlavičkou Zbyňka Štupla.

S domácími to ale neotřáslo a ještě do přestávky přidali další dva góly. Nejprve se po rozehrané standardce a následném centru trefil hlavou Marian Krejčík, třetí gól přidal dalekonosnou střelou obránce Olšiak.

Hosté ale nesložili zbraně a v úvodu druhé půle mohli přidat kontaktní gól. Osamocený Rada ale mířil hlavou pouze do tyče. Když pak téměř z protiútoku přidal Pokorný čtvrtý domácí gól, zdálo se, že je o utkání rozhodnuto.

Nažhavení hosté ale dokázali využít domácí nesoustředěnosti a snížili po úspěšných trefách Zbyňka Štrupla a Prejzy až na rozdíl gólu. V závěru měli hosté ještě velkou šanci na vyrovnání po hlavičce Vaněčka, která ale stejně jako Dvořákova zablokovaná střela cestu do branky nenašla.

Pšovka – Řepín 4:3 (3:1)
Branky:
14. a 52. Pokorný, 30. M. Krejčík, 42. Olšiak – 25. a 60. Z. Štrupl, 70. Prejza. Rozhodčí: Kabyl. ŽK: 2:2. Diváci: 200. Pšovka: Staněk – Bárta – Rubeš, Viskup, Olšiak – Jirsa (70. Pecina), Grabmüller (85. Cemper), M. Krejčík, Pokorný – Voljanskij, Kettner. Řepín: L. Štrupl – Salač, Horník, L. Vaněček, Bláha – Paloušek, Novák, Prejza, Rada – Černý (46. Dvořák), Z. Štrupl.

Ohlasy trenérů v tištěném vydání Mělnického deníku v úterý 13. září!

JAROMÍR HEJNA