Domácí Sokol si od začátku vytvořil územní převahu, ovšem veškeré střely buď lapil brankář Štrupl, nebo mířily vedle. Hosté ohrozili branku pouze ve 30. minutě po trestném kopu Dvořáka, ten ale na Doušu nevyzrál.

Ve 42. minutě na stadionu všem zatrnulo. Došlo k tvrdému střetu Motlíka s hostujícím Fričem, jenž musel být odvezen do nemocnice s podezřením na zlomený kotník. Naštěstí se diagnóza nepotvrdila a má ho „jen“ naštípnutý.

„Nebyla to hezká scéna, na fotbale ji nikdo nevidí rád. Ale střet byl nezaviněný,“ komentoval ošklivou scénu domácí manažer Miroslav Vlček.

Jediná gólová chvíle utkání přišla v 62. minutě. Horník srazil v šestnáctce domácího Slaninu. K penaltě se postavil Kubát a poslal domácí do vedení.

Po obdržené brance hosté nadále nevylézali ze svého obranného valu, ovšem domácí přes některé závary již skóre nezměnili a získali hubené, ale zasloužené vítězství.

„Zbytek zdravých hráčů, doplněný o hráče širšího kádru a dorostence Kratochvíla, podal proti kompaktnímu týmu domácích bojovný a snaživý výkon, který se přístupem hráčů diametrálně lišil od minulého týdne. Bohužel jsme přišli o zraněného Friče, který skončil v nemocnici a má nohu v sádře,“ zhodnotil výkon Řepína jeho sekretář Jaroslav Urbánek.

Hostouň – Řepín 1:0 (0:0) Branka: 62. Kubát z PK. Rozhodčí: Noll. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Řepín: Štrupl – Slepička, Horník, Škoda, Kinzl – Salač, Goldstein (79. Borecký), A. Kratochvíl, Frič (40. D. Kratochvíl) – Dvořák, Kábrt.