Záryby byly v úvodu aktivnější. Nejprve Schütz mířil v dobré pozici hlavou nad. Poté Krajíček nadvakrát nepřekonal Boreckého. Řepín se zahříval pozvolna. Střelu Kratochvíla zastavila tyč domácí branky a hlavičku Palouška reflexivně zneškodnil veterán mezi tyčemi Amler.

Skóre se poprvé hýbalo po půl hodině hry, když po přihrávce Brejši otevřel skóre Štrupl. V úvodu druhé půle přidal stejný hráč střelou k tyči druhý gól. Domácí hru otevřeli a hosté začali spoléhat na nebezpečné brejky. Brankář Amler se vyznamenal proti nájezdům Brejši a Prejzy. Záryby měly v závěru drtivý tlak, ale obrana hostí na čele s brankářem Boreckým odolala.

Důležitým vítězstvím se hosté posunuli do klidnějších pater tabulky, osmnáctibodový zisk je řadí na úroveň šestého místa. Zárybští zůstávají na dvanácti bodech a jsou jedenáctí.

Záryby – Řepín 0:2 (0:1)
Branky:
32. a 61. Štrupl. Rozhodčí: Neuman. Diváci: 50. Záryby: Amler – Dohnal, Dušička, Hallík, V. Valentin – Chasa, Dušička, Mikšovský, Sedláček (70. Záhora) – Fr. Valentin, Krajíček (76. Blanár). Řepín: Borecký – Slepička, Ondráček, Vaněček, Šplíchal – Paloušek, Prejza, Jurčovský (66. Vortel), Kratochvíl (83. R. Černý) – Brejša, Štrupl (90. Štrombach).

(mb)