Domácím vyšel vstup do utkání. Už v 9. minutě se poprvé prosadil Prejza, který v nedělním utkání nastoupil nezvykle na postu útočníka, a nová role mu sedla nad očekávání. Ve 20. minutě dostal krásnou kolmici do běhu a s přehledem podruhé překonal hostujícího gólmana.

Hosty ale vedení domácích ani trochu nedeprimovalo a soustředěnou útočnou hrou si postupně jeho hráči vynutili mírnou převahu. Výsledkem toho byl gól z kopačky Maška.

Do druhého poločasu už nenastoupil zraněný Kohout. Domácí se pak soustředili převážně na obranu, ale hned po šesti minutách se podruhé střelecky prosadil hostující Mašek a srovnal na 2:2.

Další nepříjemná rána přišla pro domácí v 53. minutě. Zraněného gólmana Peřestého nahradil Borecký. O dalších sedm minut později ze stejného důvodu odešel ze hřiště i Salač a domácí začali vyklízet pole.

Hosté v těchto chvílích potvrzovali velice dobrou jarní formu a domácí borce tlačili před vlastní pokutové území. Domácí, přetížená obrana znovu kapitulovala v 72. minutě, kdy se střelecky prosadil Knespl a svým gólem stanovil brankový účet zápasu.

Kosmonosy svým výkonem a vítězstvím ukázaly, že jejich jarní výsledky nejsou náhodné a v bojích o záchranu udělaly další velice důležitý krok.

Řepín – Kosmonosy 2:3 (2:1)

Branky: 9. a 20. Prejza – 33. a 51. Mašek, 72. Knespl. Rozhodčí: Brejník. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Řepín: Peřestý (53. Borecký) – Štěpánek – Slepička, Vaněček, Kinzl – Bláha, Burant, Kraus, Salač (60. Horák) – Prejza, Kohout (46. Kratochvíl).