Řepín – Luštěnice 2:0

Domácí nastoupili ve slepené sestavě, přesto měli v první půli více ze hry. Hlavně nebezpečné brejky dělaly luštěnické obraně velké problémy.

Na úvodní gól si musela hrstka domácích diváků počkat do 35. minuty, když nejprve M. Schönfeld a Rosenbaum orazítkovali tyč, následnou střelu Štrupla brankář ještě reflexivně vyrazil, ale na dorážku Prejzy byl již krátký.

Ve druhé pětačtyřicetiminutovce hosté několikrát zahrozili ze standardních situací, ale naprostá většina pokusů končila nad Boreckého brankou.

Postupem času se hra vyrovnala. Pět minut před koncem, když už Luštěnice hrály vabank, přidal Řepín gólovou pojistku. Rosenbaum chytrou přihrávkou za obranu vysunul Štrupla a ten se tváří v tvář brankáři nemýlil. Domácí si už výhru pohlídali a na třetí pokus si v přípravě připsali první vítězství.

„Chybělo nám několik lidí, protože byli na dovolené nebo zaneprázdnění, takže je museli nahradit hráči z rezervy. Myslím si, že se nám ten zápas povedl a že se to snad už bude jen a jen zlepšovat,“ zhodnotil utkání domácí předseda Milan Vaněček.

Branky: 35. Prejza, 86. Štrupl. Poločas: 1:0.

Řepín: Borecký – Salač, Vaněček, Slepička, Kinzl – Rosenbaum, Bláha, Prejza, Rada – Štrupl, M. Schönfeld (střídání: Škoda, Vortel, Urbánek).

MARTIN BOUŠKA