Domácí postrádali v sestavě zraněného Kudelu a Viskupa, ale už s Hašlerem a Hykou. V sestavě si vyzkoušeli další novou tvář – obránce Jakuba Jiskru z FC Mělník.

První poločas přinesl velmi kvalitní fotbal s dobrým pohybem hráčů na obou stranách. Než se diváci usadili na svá místa, hosté vedli po nešťastné malé domů, kterou vystihl Ondrůšek. Netrvalo dlouho a bylo srovnáno po pěkné střele Hašlera.

Daleko mladší hosté svým pohybem znepříjemňovali rozehrávku domácích a po jedné rychlé akci vstřelili branku, která pro ofsajd nebyla uznána. Po půlhodině hry otočil stav utkání Hyka a od té chvíle kralovali na hřišti už jen domácí. Své vedení mohli do konce první půle několikrát navýšit, jenže brankář hostů Hybeš předvedl velice kvalitní zákroky.

Na druhý poločas hráči Admiry nebudou vzpomínat v dobrém. Přes veškerou snahu nedokázali zabránit dalšímu pětigólovému přídělu, který jim hráči Ovčár uštědřili. A byly to branky vskutku parádní. Tu nejhezčí, pátou, vstřelil z přímého kopu Pechar, když vymetl levý růžek branky hostů. Vzápětí snížil Mustedanagič, jehož střelu nešťastně přizvedl Baloun a nedal Strakovi šanci. Jenže to bylo ze strany Admiry vše. V závěru utkání domácí přidali ještě dvě branky, a dokončili tak svůj sedmibrankový příděl.

OVČÁRY – ADMIRA PRAHA B 7:2
Branky: 60. a 90. Müller, 64. a 86. Voljanskij, 13. Hašler, 35. Hyka, 72. Pechar – 1. Ondrůšek, 73. Mustedanagič. Rozhodčí: Šnýdr. Ovčáry: Straka – Pechar, Ondrák, Baloun (46. Studený), Jiskra – Poběrežský, Hyka (46. Urban), Mihalík, Maršner – Hašler (46. Mihalík), Müller.

(dk)