Zápas se nedohrál, protože do druhého poločasu Pšovka nenastoupila pro větší počet zraněných hráčů. Kralupy opět prohrály a Horní Počaply překvapivě porazily na domácí půdě Vysokou. Oproti tomu Tišice snadno překonaly domácí Veltrusy a Velký Borek si z Dolan odvezl plný počet bodů.

Pšovka odstoupila kvůli zraněným

V prvním poločase Libiš nasázela do sítě Pšovky čtyři góly. Do druhé části utkání už ale fotbalisté vůbec nenastoupili. Pšovka měla větší počet zraněných hráčů. „Pšovce jsme měli co vracet, takže jsme na ně vlétli a hned ve třetí minutě skórovali. Měli jsme do poločasu hodně šancí. Než jsme si v kabině stačili něco říct a prostřídat, přišel rozhodčí, že hosté nenastoupí pro údajné zranění pěti hráčů. Samozřejmě jsme byli zklamaní, protože jsme si chtěli navýšit skóre a prostřídat kluky. Za svou kariéru si nepamatuji, že by se mi něco podobného přihodilo. V Byšicích jsme prohráli 12:1, bylo tam asi pět dorostenců, ale dohráli jsme. Byl to bezchybný výkon kluků a tvoří se nám výborná parta i s dorostenci," hodnotil trenér domácí Libiše Blahoslav Urbanec.

Mšeno po třetí za sebou remizovalo

Hořín přijel na mšenské hřiště v oslabení a pro domácí rozhodně nebyl lehkým soupeřem. „V jarní části jsme už mohli mít devět bodů, ale bohužel máme jen čtyři. Zopakovat potřetí za sebou výsledek 3:3, je celkem rarita. Ale ztratit podruhé za sebou vedení o dvě branky během pár minut je na hlubší zamyšlení. To by se nám stávat nemělo. Remíza je nakonec asi spravedlivá a ten bod navíc jsme si zasloužili více my. Pochvalu v tomto zápase zaslouží pouze dvougólový Závěšický a pak také Stejskal," uvedl mšenský trenér Jiří Guttenberg.
„Když se setkají naše dvě mužstva, tak o přestřelku není nouze. I tentokrát se fotbal musel líbit. Do vedení jsme šli hned v první minutě zápasu. Domácí pak rychle vyrovnali a krátce po druhém poločase jsme prohrávali již 1:3. Přesto jsme dokázali zápas zremizovat a hráči našeho týmu ukázali, že i v době, kdy se nedaří, dokáží patřičně zabojovat," dodal trenér Hořína Jiří Kaiser.

Obříství si doma vydřelo vítězství

Obříství si doma poradilo s Dolními Beřkovicemi a vydřelo si výhru. I když lépe kombinovali hosté, ani jednou nedotlačili míč za brankovou čáru. „Beřkovice byly rozhodně lepším týmem, ale tentokrát se naše obrana nedopustila žádné zbytečné chyby. Naše hra sice dnes nebyla moc dobrá, ale kluci ukázali, že umí zabojovat. Mrzí mě, že to nedokázali i minulý týden, kdy jsem chyběl," řekl trenér Obříství Libor Tichota.

Dvacet minut se čekalo na sanitku

Tišice ve Veltrusech nezaváhaly a vyhrály největším rozdílem kola. V 75. minutě duelu došlo ke zranění Michala Vítovce, který si natrhl lýtkový sval a dvacet minut se čekalo na sanitku. „Ani nucená přestávka nám neubrala na chuti, ale další šance Nováka, Laudy a Vostřela, který skvělým sólem udělal z bránících protihráčů statisty, zůstaly nevyužity. Na rozdíl od zápasu s Počaply se nám dařilo kombinačně a pohledné akce jsme proměnili v pěkné góly. Herně jdeme nahoru, i když k podzimní pohodě ještě kousek schází. Velkou kaňkou zápasu jsou obě dlouhodobá zranění – Brodský vykloubený prst a Vítovec sval," uzavřel trenér Tišic Radek Zámečník.

Velký Borek znovu bez ztráty bodu

Velký Borek si z Dolan odváží plný počet bodů. Borek upevnil své vítězství těsně před koncem, kdy se jim podařilo vsítit čtvrtou branku. „Vítězství je zasloužené. Měli jsme jen dva hráče na střídání. I když vinou hrbolatého terénu a našeho nedůrazu mohl být rozdíl ve skóre ještě vyšší," hodnotil utkání velkoborecký trenér Miroslav Vlk.

Počaply doma porazily Vysokou

Horní Počaply doma překvapivě porazily Vysokou. „V prvním poločase jsme byli lepší, měli jsme asi pět nebo šest šancí, přesto dal soupeř první gól. Vyrovnali jsme a chvíli to vypadalo, že strhneme vedení na svou stranu, ale druhou půli jsme nezačali tak dobře, jako jsme skončili tu první. Když pak domácí vedli, zbytek utkání jsme už nezvládli a odjeli s prázdnou. Pro mě osobně je to velké zklamání," vysvětlil trenér Vysoké Václav Řízek.
„V minulém zápase jsme přišli o tři hráče základní sestavy – dva pro zranění a jeden vykartovaný. Přesto mužstvo opět podalo bojovný a disciplinovaný výkon. Zvláště nás potěšily dvě branky Fikarta, kterému se tuto sezonu až tak střelecky nedaří. Hráči Vysoké byli v útoku nebezpeční, ale přes naší zabezpečenou obranu se dostávali těžko. V závěru utkání nám sice už docházely síly, ale přesto jsme ještě dokázali pečetit vítězství," radoval se vedoucí mužstva Martin Plicka.

Domácím chyběli čtyři hráči základu

Vehlovice nastoupily doma proti Vojkovicím, kde na podzim inkasovaly deset branek. Hned v úvodu duelu hosté přišpendlili domácí před vlastní branku, ale přesto skóre jako první otevřely Vehlovice. Do kabin se ovšem šlo za stavu příznivějším pro hosty. „Scházeli nám čtyři hráči základní sestavy. Ve druhé půli hosté hráli ze zajištěné obrany a vyráželi do brejků. Snažili jsme se vyrovnat, ale projít přes jejich defenzívu nám dělalo problém. Nejblíže vyrovnání jsme byli v 77. minutě, kdy po rohu Benda hlavičkoval k tyči, ale obránce hlavou míč tečoval do tyče a ven," uvedl jednatel Vehlovic Pavel Kroužecký.

Výsledkový servis

Libiš B – Pšovka B 4:0 nedohráno
Branky: 2. a 40. Pazdera, 11. a 17. Šobr. Rozhodčí: Kudrna. Bez karet. Diváci: 40.
Libiš B: Kaul – J. Ryšlavý, Novák, Mráz – Žák, Pospíšil, Eisner, Fajt – Pazdera – Šobr, Mündl.
Pšovka B: Netolický st. – Drápal, Martinec, Dvorný, Hyka, Král, Krejčík, Netolický ml., Tichý, Kettner, Voleman.

Mšeno – Hořín 3:3 (2:1), pen. 2:1
Branky: 5. a 44. Závěšický, 56. Šledr – 2. Žídek, 65. a 78. Žemlička. Rozhodčí: Blahout. ŽK: 0-3. Diváci: 55.
Mšeno: Hnízdil – D. Kolumpek, Chmelík, Guttenberg st., Tyle – Stejskal, R. Kolumpek, Šledr (84. O. Kolumpek), Valenta (63. Zabilanský) – Guttenberg ml., Závěšický.
Hořín: T. Landsman – Pastir, Rulec, Jonáš – Žídek, P. Landsman, Liška (74. Loužecký), Finkous (46. Kettner), Holoubek – Polanský, Žemlička.

Obříství – D. Beřkovice 2:0 (1:0)
Branky: 43. Hovorka, 50. Vrábel. Rozhodčí: Slavkovský. ŽK: 2-2. Diváci: 76.
Obříství: Král – Vrábel, Vondrák, Hašourek, Beran – Litera, L. Tichota (69. Verbíř), Chvátal (80. Novák), Herynk, Šulc – Hovorka
Dolní Beřkovice: Štěpánek – Žižka, Pexa (58. Chabada), Abrahám, Pavlus – Vu Nhat, Trubička, Hájek, Těmín – Kaňka, Dvořák (65. Patera).

Dolany – Velký Borek 2:4 (1:2)
Branky: 24. a 68. Vondra – 14., 53. a 89. Štrupl, 17. Kováč. Rozhodčí: Stibůrek. ŽK: 3-3. Diváci: 100.
Dolany: Handl (46. Nejedlý) – Svoboda, Semerád, Těšík, Lejsek – Holeček, Kopecký, Žlab, Tlustý, Špička – Vondra.
Velký Borek: Procházka – Kubišta, Doležal, Nesládek (86. Vavrek), Ryba, Kubina, Mihalík, Kováč, L. Krajník, Štrupl, T. Krajník.

Horní Počaply – Vysoká 3:1 (1:1)
Branky: 24. a 55. Fikart, 84. Vrňák – 28. Rolenc. Rozhodčí: Švancara. ŽK: 2-1. Diváci: 90.
Horní Počaply: Šmejkal – Rigo, Lédl, Peroutka, Švihovec – Mikoláš, Žídek, Fikart, Vrňák – Možný (90. Plíhal), Petera (46. Váňa).
Vysoká: Hamáček – Malák, Volf (46. Skopka), Vála, Finkous – Sankot (46. Žaba), Čermák, Kettner, Antonín (80. Vilda) – Rolenc, Trutnovský.

Vehlovice – Vojkovice 1:2 (1:2)
Branky: 18. Feigl – 21. Šerhant, 38. Jonák. Rozhodčí: Kozlík. ŽK: 1-0. Diváci: 50.
Vehlovice: Brejša – Najman, Štauber, Novák, Vihan (75. Líman) – V. Přáda, Mašek, I. Přáda, Procházka – Feigl, Benda.
Vojkovice: Heimrath – Veselý, Čvančara (88. Šlampa), Pražák, Šerhant, Prachař, Mára, Plicka, Jonák, Juklíček, Kmeť (46. Šaroch).

Kralupy 1901 – Všestudy 1:2 (0:1)
Branky: 82. Matějček – 16. Janíček, 56. Bulva. Rozhodčí: Němeček. ČK: 59. Polák (V). ŽK: 2-2. Diváci: 50.
Kralupy: Moučka – Kinter, Šíma, Řenč, Topor – Kolmistr (74. Valdhans), Kefurt (72. Pečený), Vokoun, Horváth – Matějček, Dobiáš.
Všestudy: Lorenc – R. Samek, Koudelka, M. Samek, Reľovský – Loškoski, Polák, Švancara – Podivínský, Janíček, Bulva.

Veltrusy – Tišice 0:5 (0:3)
Branky: 5. Dokoupil, 20. Toman, 23. Prejzek, 60. Novák, 74. Vostřel. Rozhodčí: Eder. ŽK: 1-0. Diváci: 80.
Veltrusy: Nádeník – Macek (30. Melišík), Packa, Firoň (70. Lukášek), Dinka, Šváb, Hofman, Krejza, Soudský, Kubata (60. Šnajdr), Smetana.
Tišice: Hádek – Brodský (55. Vítovec), Štěpán, Brzoň, Driml – Dokoupil, Novák, Lauda, Veselý (50. Fabián) – T. Prejzek, (65. Vostřel), Toman (72. Kopejska).