Jediný střelec utkání se už zřejmě nemohl dívat na to, jak jeho ofenzivní spoluhráči nechávají domácí lavičku i diváky v napětí. Jen v prvním poločase totiž zahodili několik vyložených brankových příležitostí.

„První půle byla jednostranná. Na šance to bylo tak čtyři nula pro nás,“ spočítal domácí trenér Jiří Kafka. Jen Doubek mohl otevřít skóre dvakrát, nejdříve hlavičkoval do břevna, pak přehodil gólmana i s bránou. Těsně vedle cíle skončily i střelecké pokusy Maleňáka a Drahoráda.

Ve stejném duchu začal i druhý poločas. Nebezpeční ale postupem času začali být i hosté. Kadlec tak musel vykopávat z prázdné brány a další možnost hostí skončila asi metr vedle.

Rozhodnutí přišlo po trestném kopu Zavadila. Po jeho ráně se zatřásla branková konstrukce, Žežulka míč vrátil před branku a Moravec dával po chybě hostujícího brankáře do prázdné brány. Domácí pak taktickou hrou hubenou výhru uhájili.

„Soupeř hrál velmi dobře a má podle mě slušné mužstvo. Vedle bodů je pozitivní i další nula Černého. Potvrdilo se, že každý zápas je jiný. Jestliže Kazaň porazí Barcelonu, tak my si nemůžeme myslet, že dáme poslednímu pět nula,“ dodal trenér Kafka.

Neratovice – Sedlčany 1:0 (0:0)

Branka: 72. Moravec. Rozhodčí: Vilhelm. ŽK: 0:2. Diváci: 150. Neratovice: Černý – Kadlec, Vokáček, Moravec, Zeman – Doubek, Žežulka, Drahorád, Zavadil (86. Koudelka) – Maleňák (76. Kulatka), Nezbeda (54. Palanský).