Hosté dorazili pouze v jedenácti, což se od prvních minut projevilo. Přesto to byl Martinec, kdo parádní střelou z trestného kopu otevřel skóre. Do přestávky už se ale trefovali výhradně domácí.

Mělničtí se mohli dostat do hry v úvodu druhé půle, ale závar nevyužili. Naopak velké starosti jim dělal Jalaghonia. Sám branku nedal, ale na Martincovi si vynutil penaltu, ze které Fitko zvyšoval na 4:1. Domácí brankostroj pak skončil nechytatelným projektilem Hejduka zpoza šestnáctky.

Do středeční domácí dohrávky se zachraňujícím se Dynamem tak mají na Pšovce o čem přemýšlet. „Sudí během krátké chvílepustili tři jasné ofsajdy, které uznali i domácí diváci, a soupeř obrátil na 1:3. Ke vší smůle se navíc zranili Marian Krejčík, Melounek a Šesták, ale všichni museli zůstat na place, a to se projevilo ve výkonu,“ vysvětlil vysokou porážku trenér hostí Zdeněk Krejčík.

Tuchlovice – Mělník 5:1 (3:1) Branky: Střela, Stuchlý, Holan, Fitko z PK, Hejduk – Martinec. Rozhodčí: Mrázek.Pšovka: Šmejkal – Martinec – Šesták, M. Krejčík, Olšiak – Drápal, Pokorný, Grabmüller, Melounek, Chytil – Bárta.

(rm, lk, jah)