1.kolo, 22. a 23. srpna od 17.00
Lidice – Řepín, Vysoká – Hostouň, Slaný – Tuchoměřice, Velvary – Veltrusy, Lužec – Tišice, Jeneč – Klecany, Záryby – Brandýsek

2. kolo, 29. a 30. srpna od 17.00
Řepín – Brandýsek, Klecany – Záryby, Tišice – Jeneč, Veltrusy – Lužec, Tuchoměřice – Velvary, Hostouň – Slaný, Lidice – Vysoká

3. kolo, 5. a 6. září od 17.00
Vysoká – Řepín, Slaný – Lidice, Velvary – Hostouň, Lužec – Tuchoměřice, Jeneč – Veltrusy, Záryby – Tišice, Brandýsek – Klecany

4. kolo, 12. a 13. září od 17.00
Řepín – Klecany, Tišice – Brandýsek, Veltrusy – Záryby, Tuchoměřice – Jeneč, Hostouň – Lužec, Lidice – Velvary, Vysoká – Slaný

5. kolo, 19. a 20. září od 16.30
Slaný – Řepín, Velvary – Vysoká, Lužec – Lidice, Jeneč – Hostouň, Záryby – Tuchoměřice, Brandýsek – Veltrusy, Klecany – Tišice

6. kolo, 26. a 27. září od 16.30
Řepín – Tišice, Veltrusy – Klecany, Tuchoměřice – Brandýsek, Hostouň – Záryby, Lidice – Jeneč, Vysoká – Lužec, Slaný – Velvary

7. kolo, 3. a 4. října od 16.00
Velvary – Řepín, Lužec – Slaný, Jeneč – Vysoká, Záryby – Lidice, Brandýsek – Hostouň, Klecany – Tuchoměřice, Tišice – Veltrusy

8. kolo, 10. a 11. října od 16.00
Řepín – Veltrusy, Tuchoměřice – Tišice, Hostouň – Klecany, Lidice – Brandýsek, Vysoká – Záryby, Slaný – Jeneč, Velvary – Lužec

9. kolo, 17. a 18. října od 15.30
Lužec – Řepín, Jeneč – Velvary, Záryby – Slaný, Brandýsek – Vysoká, Klecany – Lidice, Tišice – Hostouň, Veltrusy – Tuchoměřice

10. kolo, 24. a 25. října od 14.30
Řepín – Tuchoměřice, Hostouň – Veltrusy, Lidice – Tišice, Vysoká – Klecany, Slaný – Brandýsek, Velvary – Záryby, Lužec – Jeneč

11. kolo, 31. října a 1. listopadu od od 14.00
Jeneč – Řepín, Záryby – Lužec, Brandýsek – Velvary, Klecany – Slaný, Tišice – Vysoká, Veltrusy – Lidice, Tuchoměřice – Hostouň

12. kolo, 7. a 8. listopadu od 14.00
Řepín – Hostouň, Lidice – Tuchoměřice, Vysoká – Veltrusy, Slaný – Tišice, Velvary – Klecany, Lužec – Brandýsek, Jeneč – Záryby

13. kolo, 14. a 15. listopadu od 14.00
Záryby – Řepín, Brandýsek – Jeneč, Klecany – Lužec, Tišice – Velvary, Veltrusy – Slaný, Tuchoměřice – Vysoká, Hostouň – Lidice

Hrací den
SO 10.15: Brandýsek.
SO úř.: Lidice, Vysoká, Slaný, Velvary, Jeneč, Záryby, Tišice.
NE úř.: Lužec, Klecany, Veltrusy, Tuchoměřice, Hostouň, Řepín.