Oběma mužstvům sice nelze upřít snahu o vítězství, ale diváci viděli spíš urputný boj mezi šestnáctkami než pohledný kombinační fotbal.

Hostům z Dynama se podařilo po obrátce vstřelit vedoucí gól, ale domácí zvýšenou aktivitou v závěru utkání dokázali vyrovnat a moc nechybělo, aby Bártův trestňák skončil v šibenici hostující branky. Na tom, že konečná remíza je asi spravedlivá, se shodli i oba trenéři.

„My jsme to utkání nezvládli, tak jak jsme si před zápasem přáli. Trochu jsme to podcenili, mysleli jsme si, že vítězství přijde samo. Soupeř byl ale dobrý a po naší hrubce šel ve druhém poločase do vedení. Zuby nehty jsme pak vyrovnali. Nakonec jsme za tu remízu spokojeni,“ přiznal domácí trenér Zdeněk Krejčík.

„Sbíráme body, kde se dá, takže i bod ze Pšovky je v dané situaci dobrý. Bod bereme, i když jsme měli utkání dobře rozehrané a pět minut před koncem jsme ještě vedli. Na druhou stranu jsme ale mohli i prohrát, když jsme měli v závěru štěstí při Bártově břevně. Nikdo neměl nic moc šancí, remíza je tak spravedlivá asi pro obě mužstva. Nám nezbývá než dál bojovat a spoléhat na to, že ostatní soupeři závěr sezony nevypustí,“ přeje si trenér Dynama Daniel Kaplan.

O nadcházejícím víkendu se oba týmy představí na domácím trávníku. Pšovka hostí svého souseda v tabulce – Černolice, Dynamo se pokusí uzmout nějaký ten bod vedoucímu Hradištku.

JAROMÍR HEJNA