V prvním domácím utkání nové sezony fotbalisté Libiše zvítězili nad nováčkem divize Sokolem Brozany 2:0. Domácí nastoupili proti neznámému soupeři, který jako vítěz severočeského přeboru mohl herně překvapit.

Utkání začalo oboustranně dost opatrně a žádné mužstvo nechtělo ukázat soupeři své karty. První půlhodina se tak odehrávala od vápna k vápnu bez jakékoliv koncovky.

Hosté sice v brejcích spoléhali na rychlé útočníky Hukaufa a Vacka, ale jejich akce stačila vždy domácí dobře pracující obrana včas zlikvidovat. Libiš si postupně nátlakovou hrou vynutila mírnou převahu a její tlak měl i první výsledky.

Ve 32. minutě se dostal do šance Kalabiška, avšak jeho střela hlavou šla nad branku a ve 34. minutě po přihrávce Jiráska se ocitl v další gólové šanci Žák. Jeho bombu stačil hostující brankař Krauskopf skvěle zlikvidovat. Poslední šanci v první části měl Jirásek, ale hostující gólman byl na místě.

Od začátku druhé půle nechtěli domácí nic nechat náhodě a přitlačili soupeře do jeho pokutového území a výsledek se dostavil. Po rychlé akci rozehrané ze zadních řad uvolnil Werner v pokutovém území Jiráska, a ten vstřelil vedoucí branku. Tlak domácích neustával a přišla další akce. Werner tentokrát poslal prudký centr před branku a pohotový Jirásek se hlavou nemýlil – 2:0.

Zaskočení hosté se nadále více soustředili na obranu a přecházeli do brejků, pokud jim to domácí obrana dovolila. Libiš pokračovala v nátlakové hře a vytvářela si další brankové příležitosti.

V 64. minutě Žák neproměnil gólovou přihrávku agilního Wernera, o minutu později Werner bombou minul hostující branku. V 71. minutě musel hostující brankář likvidovat tutovku střídajícího Válka. Poté mohl vylepšit svou brankovou bilanci Jirásek, ale jeho střela šla těsně vedle. Závěr vyzněl jasně pro domácí, kteří zaslouženě v utkání zvítězili.