Vrásky před utkáním měli trenéři Ovčár, když do Vraného odjíždělo pouze jedenáct hráčů. Viskupa a Jiskru skolila střevní viróza a Kudela, Ondrák, Voljanskij nemohli nastoupit pro zranění. Maršner tak musel zaskakovat na pro něj nezvyklém postu obránce.

Ovčárští do utkání vstoupili aktivně a už ve 4. minutě postupoval Poběrežský sám na brankáře Sailera. Ten měl ovšem s naivním zakončením lehkou práci. O deset minut později si situaci zopakoval Hyka, a tentokrát už byl Sailer krátký – 0:1. Hosté po úvodní brance ještě více zvýšili tempo a další čtyři vyložené šance musel likvidovat skvělý Sailer. Především šance Müllera a Hašlera hosty hodně mrzely.

Rozhodnutí přišlo hned po přestávce. Co se nepovedlo útočníkům Ovčár v první půli, vynahradili si v úvodu druhé. Nejprve Hašler hlavou po centru Pechara zvýšil na 0:2 a o čtyři minuty později se po přihrávce Hyky prosadil Müller.

Domácí nedeprimováni tříbrankovým přídělem v jejich síti dřeli a za svoji snahu byli po zásluze odměněni. Po hodině hry zahrávali svůj první rohový kop a nikým nehlídaný Matoušek dokázal hlavou snížit na rozdíl dvou branek. Hra se vyrovnala a obrana hostů se dostala pod tlak. Po jednom ze svých výpadů se nestačil vrátit „náhradní" obránce Maršner a osamocený L. Urban překonal po centru Fujdiara bezmocného Straku hlavou.

V závěru utkání měl na noze pojistku Hašler i Müller, ale i tentokrát se domácí mohli spolehnout na svého brankáře. V nastaveném čase postupoval Müller sám na Sailera, který ho v pokutovém území srazil tak nešťastně, že si přivodil krvavé zranění. Místo očekávaného pokutového kopu ale rozhodčí udělil ovčárskému útočníkovi žlutou kartu. Do branky tak nastoupil jeden z hráčů domácích, který si po závěrečném hvizdu oddechl, že nemusel zasahovat.

Vraný – Ovčáry 2:3 (0:1)
Branky: 63. Matoušek, 83. L. Urban – 14. Hyka, 48. Hašler, 52. Müller. Rozhodčí: Richtár. ŽK: Beneš – Baloun, Müller. Diváci: 100. Ovčáry: Straka – Pechar, Baloun, Studený, Maršner – Poběrežský, Mihalík, M. Urban, Hyka – Hašler, Müller. Vraný: Sailer – Beneš, Jaráb, Rada, Zelenka – Fujdiar, Hurt, Matoušek, Reiner (61. Novák), Maliňák- L. Urban.

(dk)