Kouč Zdeněk Šenkeřík, který se po minulém návratu po zranění tentokrát necítil ani na minutu, má o příčinách útlumu jasno. „Zápasy si prohráváme prakticky sami. Opticky to vypadá, že jsme k neporažení, ale když se dostaneme do gólové příležitosti, nejsme schopni ji s chladnou hlavou vyřešit,“ žehral na produktivitu také po duelu 26. kola.

Ve Hvozdnici napočítal jen v prvním poločase čtyři šance. „Vypracujeme si je, jdeme sami na bránu, ale bohužel nemáme nikoho, kdo by byl v takové pohodě, aby zápas třeba už v první půli rozhodl,“ mrzelo Šenkeříka. Z lavičky pak ve druhé půli bezmocně sledoval, jak jeho někdejší ligový protihráč Luděk Stracený po centru kapitána Třešňáka na zadní tyč zápas jedinou brankou rozhoduje.

„Přesně byl vidět rozdíl ve zkušenosti, která nám ve finální fázi chybí,“ posteskl si Šenkeřík. Jeho tým nakonec mohl prohrát i výrazněji. Deset minut před koncem brankář Brožek čelil pokutovému kopu nařízenému za Adenubiho skluz na Třešňáka. Nejlepší střelec domácích Mráz ale z puntíku napálil jen břevno.

Krajský přebor – 26. kolo:

Hvozdnice – Libiš 1:0 (0:0)
Branka: 70. Stracený. Rozhodčí: Čermoch. ŽK: 1:4. Diváci: 80.