Utkání s posledním týmem začala Lysá minelou gólmana, který v 1. minutě netrefil malou domu a Mšeno vedlo. Favoritovi utkání se pak vůbec nevedlo a ve 24. minutě dostal po chybě obrany druhý gól. Autor úvodní trefy Šledr se tentokrát změnil v nahrávače a Dvorný s pomocí tyče stanovil výsledek poločasu. Ve druhém si domácí připravili několik šancí, včetně dvou pro ofsajd neuznaných gólů, ujala se jen trefa Jelínka v 55. minutě. Domácí hráč uklidil do hostující sítě odražený míč a snížil na konečných 1:2. V 64. minutě zachránilo Mšeno od vyrovnání břevno, v dalších pak pozorný brankář Hnízdil.

Lysá – Mšeno 1:2 (0:2)

Branky: 55. Jelínek - 1. Šledr, 24. Dvorný. Rozhodčí: Kočárek. ŽK: 4:3. Diváků: 100. Mšeno: Hnízdil - Karabáček (82. Grát), Pokorný, Kříž, Hlavnička - Háze (55. Rosenbaum), Tříška, Kolumpek, Čurda - Dvorný, Šledr (89. Guttenberg).