Na jaře 6:0, teď 5:1. Pro divizní fotbalisty Neratovic se návštěva hostů z Brozan stala už podruhé během krátké doby velkým střeleckým koncertem, pro hosty naopak zlým snem.

„Z obou stran se hrál nadprůměrný fotbal. My jsme byli vysoce produktivní a prakticky z každé šance skórovali. Gólman hostů z toho musel být nešťastný. Navíc jsme uhlídali jejich výborného střelce Romana Potočného," našel domácí trenér Jiří Kafka příčinu drtivého rozdílu.

Výsledek byl přitom o to překvapivější, že hosté přijeli jako neporažený tým předešlých třech kol. Domácí střelci jim ale na těžkém terénu bilanci ukončili. Vylepšování letošního skóre začalo už po necelých třech minutách. K Palanskému na podmáčeném trávníku propadl Malinův dlouhý nákop a domácí útočník se v sólu nemýlil. „Brzy jsme vedli, poté byli hosté lepší na míči," řekl kouč Neratovic k prvnímu poločasu.

Po změně stran stihli domácí gól ještě rychleji – po sedmdesáti sekundách. Tentokrát se hostující obrana nechala zaskočit po dlouhém vhazování, které pohotově usměrnil do sítě Ondřej Kodr. „Měli jsme raketový nástup do druhé půle," zmínil Jiří Kafka. Další góly totiž už na sebe nenechaly čekat. Opět standarku, tentokrát roh, přetavil Pajkrt. Hosté se dočkali snížení po stejné situaci. Žádné otočení kormidlem zápasu se ovšem nekonalo. Kozák dostal skvělou přihrávku do tahu a po kličce gólmanovi dával do prázdné a skóre pečetil střelou zpoza šestnáctky Radosta.

Neratovice – Brozany 5:1 (1:0)
Branky domácích: 3. Palanský, 47. O. Kodr, 51. Pajkrt, 61. Kozák, 88. Radosta. Rozhodčí: Mydlář. ŽK: 3:3. Diváci: 143. Neratovice: Malina – S. Kodr, Chlapec, Jína, Pajkrt – Weiner (75. Kmoch), Kokoška, Radosta (89. Šmíd), O. Kodr – Palanský (69. Chrdle), K­ozák.