Jako první šli na severu Čech do akce starší dorostenci, kteří už po první půli vedli 3:0. A když minutu po zahájení druhého poločasu zvýšil Radek Šmejkal na rozdíl čtyř branek, bylo o třech bodech pro Neratovice rozhodnuto. Radek Šmejkal si navíc připsal ve zbytku utkání ještě jednu trefu a zkompletoval hattrick, dvě branky vsítil Matouš Brabec.

Svěřenci trenéra Radka Zámečníka tak začali jarní boje nejlepším možným způsobem, jedenáctá výhra v sezoně udržela Neratovice v popředí tabulky, nyní jsou čtvrté a na vedoucí rezervy Liberce a Jablonce ztrácí šest bodů.

Neméně dobře zahájili jaro mladší dorostenci FK, kteří nastoupili na scénu hned po svých starších kamarádech. V tomto utkání sice nešlo o tak jednoznačnou záležitost, ale ani tentokrát celek z Mělnicka neinkasoval a po gólech Šťovíčka a Obročníka zvítězil 2:0. Parta kolem kapitána Šťovíčka se tak udržela v klidném středu tabulky.

FC MĚLNÍK VYHOŘEL

Ve stejných dorosteneckých soutěžích nastupují i mladí fotbalisté FC Mělník. Starší dorostenci nestačili na Sokolov, kterému podlehli 0:2. Ještě horším výsledkem dopadl i pozdější duel, v němž se představili proti stejnému sokovi mladší dorostenci Mělníka. Ani zde se týmu nepodařilo vstřelit branku a musel snést debakl 0:5.

Starší dorost, divize B
Junior Děčín - Neratovice 0:7 (0:3). Branky: 26., 46. a 66. Šmejkal, 15. a 33. Brabec.
FC Mělník - Sokolov 0:2 (0:0. Branky: 58. Kursa, 70. Link.

Mladší dorost, divize B
Junior Děčín - Neratovice 0:2 (0:1). Branky: 15. Šťovíček, 64. Obročník.
FC Mělník - Sokolov 0:5 (0:2). Branky: 24. a 52. Frič, 28. Šoustek, 75. Sýkora, 80. Nedbalý.