Už ve třetí minutě rozezvučel břevno nad Finkousovou brankou Linek. Domácí kontrovali střelami bratří Skopků, které se ale mezi tyče nevešly. Stejně si vedl hostující Kolařík.

Poté byl ve vápně faulován Martin Skopka a Tichý v posledním utkání za Vysokou otevřel z penalty účet zápasu.

Hostům se ale povedl obrat. Po chybě obrany vyrovnal Mobius a další hrubku trestal vedoucím gólem Kolařík. Ještě před půlí se ale po trestňáku Martina Skopky prosadil René Finkous a srovnal.

Hned po třinácti sekundách druhé části se prosadil Tomáš Skopka. Rychlý gól posadil domácí na koně a o pět minut později lovil gólman Kameš po své hrubce opět míč ze sítě. Úspěšný střelec Brejša pak přesnou přihrávkou vybídl ke skórování Tomáše Skopku a domácí už vedli tříbrankovým rozdílem.

Ani za tohoto stavu ale hosté nerezignovali a dvěma góly snížili na 5:4. Přesnými střelci byli Mobius a Šišpela, který nedal přesnou střelou k tyči Finkousovi šanci.

Pak si vzali slovo znovu domácí. Tomáš Skopka po narážečce s Fidrantem udělal kličku i gólmanovi a zavěsil do prázdné branky – 6:4.

Deset minut před koncem byl vystřídán za velkých ovací diváků Slavoj Tichý, který se tak loučil s bohatou hráčskou kariérou.

Domácí se i v závěru snažili o další góly, ale krásnému lobu Martina Skopky se postavilo do cesty břevno. V síti tak skončila až hlavička Reného Finkouse po rohu Brejši.

Vysoká – Bezno/Sovinky 7:4 (2:2)

Branky: 46., 57. a 73. T. Skopka, 40. a 87. R. Finkous, 16. Tichý z PK, 50. Brejša – 20. a 58. Mobius, 36. Kolařík, 70. Šišpela. Rozhodčí: Vinter. ŽK: 0:2. Diváci: 120. Vysoká: J. Finkous – S. Tichý (80. Štauber) – Tichota, Fidrant, Sankot – Nový (55. Možný), Vavrek (82. D. Řízek), Brejša, M. Skopka – T. Skopka, R. Finkous.

Jaromír Hejna