Svěřenci kouče Tomáše Staňka se v Praze prezentovali dobrým výkonem. Ten ovšem na body nestačil. „My jsme celý zápas hráli fotbal a soupeř dával góly,“ litoval nezdaru neratovický předseda Vladimír Kaňka.

Hosté poprvé inkasovali už ve čtvrté minutě, na první trefu Motorletu ovšem brzy odpověděl Radek Hrdý. A stejný hráč zanedlouho poslal Neratovice do slibného vedení.

Jenže Pražané v závěru první půle zápas otočili díky dvěma brankám Pyška. Po přestávce přidali další dvě branky a Neratovicím už se návrat do utkání nepodařil.

FK tak nenavázal na poslední úspěchy a na jaře opět ztratil. Je na sedmém místě tabulky. Šanci na reparát má mužstvo v sobotu, kdy na svém hřišti hostí silné Kladno. To si v sobotu poradilo s Novým Borem, vyhrálo 2:0.

Motorlet Praha - Neratovice 5:2 (3:2). Branky: 31. a 38. Pyšek, 4. a 62. Podzemský, 54. Kučera - 9. a 15. Hrdý. ŽK: 1:3. Rozhodčí: Vrchota - Eibl, Opočenský. Diváci: 100.

Neratovice: Švejda - Pajkrt, Regner, Chlumecký, Gazdík (75. Vorasický) - Ďurinda (81. Weiner), Barták (86. Zelenka), Novák (46. Kokoška), Škarecký - Kozák (86. Brabec), Hrdý.