Jaká byla předzápasová očekávání trenéra hostíDaniela Jireše? „Přijeli jsme si sem zahrát fotbal, a pokud možno si odtud odvézt nějaký ten bod. Dnešní zápas ale nevidím nijak výjimečně. Soutěž je dost vyrovnaná, poslední klidně může porazit prvního a do konce je ještě dost daleko. Nám chybí Vizinger, jinak jsme kompletní. Nicméně očekávám na kvalitním hřišti dobrý fotbal za pěkného počasí.“

Řepínský Miroslav Vlkpřed výkopem podotkl: „Na zápas s vedoucím týmem tabulky se vyloženě těšíme, samozřejmě bychom chtěli uspět. Uvidíme, co nám dovolí soupeř s řadou zkušených hráčů. Nám stále chybí zraněný Prejza a nebude ani Šplíchal, který se urazil. Výsledek nebudu tipovat, je to otevřené.“

Slušná divácká návštěva, nově zařízený rozhlas, jehož obsluha nabídla před zápasem aktuální výsledky celého mělnického okresu – to byla kulisa očekávaného souboje. Dlužno však poznamenat, že ačkoli měl zápas tempo i vnitřní náboj, přece jen mu chybělo pravé fotbalové „koření“ – góly.

Oba týmy předváděly v poli dobrou kombinační hru, které však chybělo důraznější zakončení, a tak jsme viděli několik pokusů o střely z dálky.

Po přestávce se obraz hry trochu změnil, hosté zařadili vyšší rychlostní stupeň a začali Řepín přehrávat zejména v záloze. Nicméně vyloženou šanci si nepřipravili, a protože domácí to nedokázali rovněž, gólu se diváci nedočkali ani na jedné straně.

„Samozřejmě jsem rád, že jsme neprohráli. Remíza s prvním celkem je dobrá. Soupeř měl trochu víc ze hry, byl fotbalovější, ale do vyložené šance jsme ho prakticky nepustili a on nás rovněž ne. Své mužstvo mohu pochválit za bojovnost,“ řekl po utkání Miroslav Vlk.

„Na Řepíně jsme bohužel ztratili dva body. Myslím, že soupeř hrál u nás daleko lépe než dnes a ani my jsme tu nepředvedli nic světoborného. Zvláště v prvním poločase to z naší strany nebylo dobré. Po změně stran jsme se sice zlepšili, ale stačilo to jen na bod,“ hodnotil zápas Daniel Jireš.

Řepín – Dlouhá Lhota 0:0
Rozhodčí:
Klečka. ŽK: 30. Horník, 60. L. Štrupl – 35. Mulač, 70. Limr. Řepín: L. Štrupl – Slepička, Vaněček (70. Černý), Horník, Kinzl – Paloušek, Kratochvíl, L. Novák (90. Frič), Salač – Dvořák, Zb. Štrupl (90+3 Škoda). Dlouhá Lhota: Binder – Sháněl, Niklfeld, Zdobinský, Nekola – Mulač, Šolc, M. Novák (83. Dubický), Krouský – Novotný (58. Limr), Strnad (80. Rys).

KAREL HORŇÁK