U19: TN RAKOVNÍK – NERATOVICE 1:3 (1:1)
Svěřenci trenéra Brunclíka a asistentů Veselého, Malinského a Fryka (vedou i mladší dorost) se vítězstvím posunuli na vedoucí příčku. V Rakovníku se ujali rychle vedení, domácí ale z penalty záhy vyrovnali. Hosté se ale nenechali přibrzdit a ve druhém poločase proměnili dvě ze svých šancí. Rozhodující byl po hodině hry gólový „volej" Novotného. „Musíme kluky pochválit hlavně za jejich disciplínu. Co se týká hry, stále máme problém s finální fází, kde schází pohyb a důraz," shodovali se trenéři. Sílu jejich týmu prověří v příštím kole Kosmonosy, vítěz podzimní části.
Branky: 11. Vitner z PK – 7. Havel, 60. Novotný, 79. Šťastný.

U17: TN RAKOVNÍK – NERATOVICE 0:9 (0:3)
„Sedmnáctka" si proti předposlednímu týmu bez problémů připsala plný počet bodů a ukázala, že na jaře bude chtít pomýšlet na lepší než aktuální umístění. U šesti branek byl kapitán Palička (3+3). Dobrý výkon podle trenérů podali také tři hráči ročníku narození 2000 – Demeter, Ploc a Kalfiřt. „I za rozhodnutého stavu měli kluci chuť hrát pohledný fotbal, plný pěkných kombinací," těšilo kouče.
Branky: 6., 45. a 50. Palička, 11. a 35. Šobr, 71. a 77. Douděra, 43. Tláskal, 65. Ploc.

U15: NERATOVICE – VELIM 4:1 (2:0)
Starší žáci na domácím hřišti potvrdili roli favorita a nadále drží druhou příčku. V prvním poločase vyjádřili svou převahu dvěma góly, i když jich mohlo být výrazně víc. Po změně stran vstřelil soupeř z rohového kopu kontaktní gól, až poté navýšil tým trenérů Zeidlera a Langmajera na konečných 4:1. „Výkon ve druhé polovině nebyl úplně přesvědčivý," přiznal ve svém hodnocení autor dvou branek Radek Šmejkal.
Branky: 21. a 62. Šmejkal, 29. Majerech, 56. Šindelka z PK.

U13: NERATOVICE – VELIM 4:2 (2:1)
Mladší žáci neodehráli příliš povedený zápas hlavně kvůli neproměňování množství vyložených šancí a spíše individuálnímu pojetí. I tak ale brali tři body a udrželi druhou příčku. „V dalších zápasech musíme zabrat a svůj výkon zlepšit," ví trenérský triumvirát Šonský, Novotný mladší a Weiss.