Mělnický deník spolu s generálním partnerem plzeňským pivem Gambrinus Original 10° připravil netradiční tipovací soutěž k tomuto šampionátu o velmi lákavou hlavní cenu. Vítěz si odnese 100 piv Gambrinus Original 10°. A připraveny máme i další zajímavé ceny.

Tipovat výsledky fotbalových utkání na EURO 2012 budou zástupci restaurací, hospod a dalších občerstvovacích zařízení, v jejichž prostorách můžete právě náš Mělnický deník číst, tedy tam, kde mají naše předplatné.

Už nyní oslovujeme restaurační zařízení, která mají předplatné našeho Deníku. Pokud jste našimi předplatiteli a do úterního podvečera se vám nikdo z redakce Mělnického deníku neozve a rádi byste se zapojili do tipovací soutěže, pak nás, prosím, kontaktujte na telefonním čísle 315 628 650, kde vám vše podrobně vysvětlíme. Termín pro odevzdání tipů pro základní část šampionátu je čtvrtek 7. června, 12 hodin.

Každé restaurační zařízení si zvolí svého kapitána (štamgasta, servírku, kuchaře…), jehož prostřednictvím se do tipování zapojí. Na něm bude, aby se s kolegy domluvil na nejlepším tipu pro daný duel.

V první části soutěže tipujeme všech 24 zápasů základní části šampionátu, a to najednou. V další části budeme tipovat i další boje ve vyřazovacím systému. A to systémem 1 – 0 – 2, tedy nikoliv na přesné výsledky, ale pouze na výhru, remízu nebo porážku v základní hrací době. Za každý správně uhodnutý výsledek dostane úspěšná restaurace dva body, za každý špatný ji bude jeden odečten.

Na sportovních stránkách Mělnického deníku vám budeme každý den nabízet aktuální tipy vaší restaurace i těch ostatních, která budou v té chvíli vašimi soupeři. Redakce Mělnického deníku vám přeje šťastnou volbu při tipování.