Jeden z nich se odehrál ve Spomyšli, přestože za PTZ Nelahozeves nastoupily i posily z A mužstva. Utkání se pro hosty, kteří by určitě nepohrdli získáním bodu, vyvíjelo příznivě. Domácí sice šli do vedení hned v první minutě, ale na to odpověděl dvěma góly Rosenhöfer. Domácí vyrovnali ve 44. minutě brankou do šatny. Do druhé půle šli hosté s cílem udržet příznivý výsledek. Všechno bylo jinak.

„Náš brankař si vybral chvilku a mužstvo v rozhodující chvíli nepodržel. Domácí nám tak nasázeli šest rychlých branek,“ přiblížil sekretář PTZ Nelahozeves Jiří Rous. Tomu nemohlo udělat radost ani to, že v utkání měl poslední slovo Rosenhöfer, který završením svého hattricku snížil na konečných 8:3.

V kvalitním duelu v tabulce rozdílně postavených soupeřů mezi Jeviněvsí a Chlumínem (2:1) naopak padlo rozhodnutí až v úplném závěru. Podle domácího kouče Karla Zemana přispěl k zajímavému průběhu překvapivě velmi dobrý výkon hostů. „Po dvou nastřelených břevnech v první půli jsme se prosadili brankou z hlavy Jeřábka deset minut před koncem. Hosté dokázali zápas zdramatizovat vyrovnáním v 87. minutě. Šelicha ale stačil v poslední minutě po přihrávce Jeřábka strhnout zasloužené vítězství na naši stranu.“

Po solidním výkonu ve středečním finále TM – Českého poháru v Byšicích si dělali zálusk na nějaký bod ze hřiště lídra fotbalisté Nové Vsi. Realita v Horních Beřkovicích k tomu ale měla na míle daleko. Devět inkasovaných branek a tři vyloučení hráči na straně hostí hovoří za vše.