Druhým soupeřem v přípravě na mistrovskou sezonu byl pro fotbalisty Ovčár rovněž divizní Rakovník. Na půdě týmu, který je v tréninkovém zápřahu už dva týdny a odehrál tři zápasy, zaznamenal Sokol vítězství.

Domácí se ujali brzy vedení po střele Isteníka. Hosté postupně přebírali iniciativu. O vyrovnání se postarala nová akvizice v dresu Ovčár. Janda zapůjčený z pražských Bohemians zahrával trestný kop a domácí Majer si dal vlastence. Po změně stran Ovčáry zatlačily rakovnický celek do defenzivy a po faulu na Šimka Hyka z penalty otočil skóre. Definitivní podobu dal výsledku v závěru Viskup, který hlavou umístil do sítě další centr Jandy.

„Vedle Jandy, který byl přínosem, se jevil dobře i Voljanskij,“ řekl k utkání sekretář Ovčár Dušan Kudela.

„V prvním poločase podalo naše mužstvo dobrý výkon a se zkušeným týmem Ovčár hrálo vyrovnanou partii, po přestávce, kdy jsme v sestavě provedli řadu změn, byli hosté lepší,“ uznal rakovnický trenér Radim Suchánek. Na jeho vkus se prý hrál přípravný zápas místy až dost tvrdě. Další zápas odehraje Sokol zítra od 18 hodin na domácím trávníku proti Staré Boleslavi.