„Za výsledek si můžeme sami. Do prvního poločasu jsme vstoupili ustrašeně a na hráčích byl znát zbytečný respekt ze soupeře, který vede tabulku. Po chybách jsme brzy a snadno inkasovali. Ve 20. minutě (0:3) jsme byli zralí na ručník,“ uvedl trenér Pavel Stuchlý. Odhodlání vylepšit výsledek vydrželo domácím jen deset minut druhé půle. Po vstřeleném gólu už to znovu padalo jen do neratovické sítě. „Zápas jsme absolutně nezvládli, ušili jsme si z ostudy kabát a diváci byli právem rozčarováni. Do svědomí si musí sáhnout každý z aktérů tohoto zápasu. Velká většina hráčů zdaleka neodvedla to, co v nich je. Na hřišti jsme jako tým propadli, místy jsme působili jako účastník okresního přeboru a nikoli druhé nejvyšší žákovské soutěže,“ dodal zklamaný trenér.

V mladší kategorii se hrál vyrovnaný poločas bez výraznějších šancí. Do druhé části vstoupili lépe hosté, kteří jsou v tabulce překvapivě až čtvrtí od konce. Své tři úvodní šance ale neproměnili, za což vzápětí třikrát pikali. Domácí trenéři si na výhře pochvalovali i to, že hráči podruhé za sebou udrželi čisté konto. V příštím kole zavítají oba neratovické celky na půdu Dukly Praha.

Divize starších žáků, 10. kolo

FK Neratovice/Byš­kovice–Teplice B 1:8

Branka Neratovic: Kettner. Neratovice: Chaloupka – Vilda, Brož, Batka, Kostelníček – Dzimko (35. Novotný), Klobása, Weiner – Prejza, Dvořák (50 Prejsa), Kettner.

Divize mladších žáků, 10. kolo

FK Neratovice/Byš­kovice-Teplice B 3:0 (0:0)

Branky: Frýzek, Zeman, Batka. Neratovice: Pospíšil – Valín, R. Novotný, Chládek, Špatz – Frýzek (50. Krepl), Kympl (55. Kyselí), Růžička (55. Hackl), Janíček – Krejčí (31. Batka), Zeman.

(lk)