Kly si z nové výzvy těžkou hlavu příliš nedělají. Tým jednoduše pokračuje v tom, co na soupeře platilo v sezonách předchozích. Není divu, že TJ bude sázet na partu i v nové sezoně. Je to jedna z největších zbraní týmu. V Klech zkrátka dře jeden za druhého, což přináší kýžené ovoce. Když k tomu všemu připočteme zkušenost a samotnou radost ze hry, nemusel by být mančaft v I. A třídě do počtu.

Tým kolem kouče Michala Voljanského se zítra utká v prestižním derby s Pšovkou Mělník. Pokud nováček zápas zvládne, bude to ten nejlepší začátek v cestě za důstojným působením v nové soutěži. 

„Moc neřešíme, že jde o derby. Minulou sezonu pro nás bylo derby každé druhé utkání. Začátek sice bývá důležitý, ale rozhodně pro nás nebude klíčový. Sehrajeme hromadu dalších zápasů a chceme patřit k nejlepším týmům,“ říká odhodlaně Voljanskij. 

To Pšovka soutěž velmi dobře zná. V I. A třídě vstupuje do třetího ročníku v řadě, opět pod vedením trenéra Libora Tomáška. Zítřejší zápas obou celků z Mělnicka začíná v 10.15.