Jako první odstartují novoroční boje fotbalisté Vojkovic, kteří se v tradičním sobotním čase 10.30 postaví lídrovi z Libčic. Ten má na špici soutěže jednobodový náskok a z třinácti podzimních utkání hned desetkrát triumfoval. Vojkovice čeká na úvod velmi těžký soupeř.

V sobotu odpoledne se na hřišti představí další dvě mužstva z okresu, Dynamo Nelahozeves hostí v derby Byšice a podle posledních informací se hraje na umělé trávě v Hrobcích u Roudnice. 

Nelahozeves jde do druhé poloviny sezony jako jeden z hlavních adeptů na možný postup. Byšice zase chtějí navázat na celkem vydařený podzim, výběr kouče Michala Hamšíka drží šesté místo. 

Fotbalisté Libiše v Horkách bojovali, nakonec si ale z Boleslavska odvezli jen bod.
Bez Šenkeříka, ale proti poslednímu. Probudí se střelci Libiše?

I druhý víkendový den bude ve znamení místního derby, FC Mělník hostí na svém hřišti rezervu Neratovic. Oba týmy potřebují začít jarní bitvy nejlepším možným způsobem. Mělník i Neratovice totiž patří do druhé poloviny tabulky a hlavně klub od soutoku musí zabrat, aby se v závěru ročníku vyhnul starostem o záchranu.

Nedělní odpoledne zpestří kromě zmíněného derby také utkání Tišic s rezervou Dobrovice. Sokol se společně s Mělníkem pohybuje na hraně sestupu, i Tišice tak musí po nepovedeném podzimu, kdy mužstvo doplácelo na mimořádnou marodku, pořádně zmobilizovat síly. 

Posledním týmem z Mělnicka, který v neděli bude bojovat o premiérové body v novém roce, je Lužec. Pátý Eletis hostí druhý Dolnobousovský SK a právě toto klání se dá označit za šlágr kola, oba oddíly jsou ve hře o nejvyšší příčky.

I. B třída – rozpis zápasů:
SOBOTA: SK Vojkovice – Libčice n. Vl. (10.30), Dynamo Nelahozeves – TJ Byšice (15.00).

NEDĚLE: FC Mělník – Neratovice B (15.00), Tišice – Dobrovice B (15.00), Lužec – Dolnobousovský SK (15.00).

Kostelec proti Hořínu srdnatě bojoval, nakonec ale padl 2:3.
Fotbalové jaro začíná! Do akce jde většina okresních týmů