Blízko ke gólu měl v prvním poločase svým volejem Schütz, řepínského brankáře protáhl parádní střelou Dušička, domácí přečkali bez úhony Záhorův pohotový oblouček i střelu Valentina po rohu.

„Nám patřil úvod, kdy neproměnil šanci Štrupl. Další naše šance v prvním poločase přišly až po sérii rohů v závěru, nikdo se však střelecky neprosadil,“ přiblížil činovník TJ Řepín Jaroslav Urbánek.

Ve druhém poločase se hra přiostřila, což zraněním odnesl na každé straně jeden hráč. Utkání se ale uklidnilo a hrál se zcela otevřený fotbal. Obě mužstva chtěla strhnout vítězství na svou stranu.

U domácích volala nejvíce po gólu rychlá akce, na jejímž konci nestačil Prejza ve skluzu usměrnit centr Štrupla. V síti neskončily ani střely Dvořáka a Bláhy.

To, že ani hosté nemají štěstí v zakončení, se ukázalo v závěru. „Další parádní střela Dušičky orazítkovala tyč a podél brankové čáry se vrátila do hry. V nastaveném čase mohl ještě po rohu rozhodnout Merta, ale hlavou v pádu minul,“ posteskl si trenér Záryb Jan Hanuš.

Ten by před utkáním bod bral, po něm byl přesvědčený o tom, že jeho tým dva ztratil, i když v součtu s minulým vítězstvím v Tišicích není zisk čtyř bodů ze hřišť soupeřů vůbec k zahození.

„Souhlasím s názorem trenéra hostí. V utkání jsme vzhledem k počtu brankových příležitostí na obou stranách bod spíše získali my. Je to pro nás málo, ale nedáváme branky. Víc nám asi svědčí hra venku. Obranná hra a počet obdržených branek je na solidní úrovni, ale počet vstřelených branek je nízký. Neprosazují se nám výrazně tradiční střelci z loňské sezony. Třeba teď uspějeme opět venku, kde se nám letos povedlo už dvakrát plně bodovat,“ dodal řepínský Jaroslav urbánek.

Řepín – Záryby 0:0

ŽK: 5:2. Řepín: Peřestý – Kraus, Vaněček, Dvořák, Slepička – Kinzl, Šplíchal (86. Rosenbaum), Bláha, Rada – Štrupl, Prejza. Záryby: Šulc – Tesař (46. Mareček), Hallik, Driml, Janovec – Urban, Dušička, Mikšovský, Záhora (49. Merta) – F. Valentin, Schütz.