Nečekaně lehce přejela B-třídní Vysoká soupeře z Dlouhé Lhoty 4:0. V prvním poločase ale byli hosté mnohem aktivnější a nebýt žalostné koncovky určitě by nezůstala na jejich střeleckém kontě nula. Úvodní nepřesná střela Tomáše Skopky byla nadlouho z domácích kopaček vše. Naopak hosté si vytvořili několik dobrých příležitostí. Cepka se proháčkoval až na hranici malého vápna, ale propásl vhodný okamžik ke střelbě. Javůrek pálil z pěti metrů zbrkle vysoko nad a Šolcovu střelu vyrazil reflexivně gólman Finkous. Gól tak padl na druhé straně a stál zato. Tomáš Skopka si pohrál s míčem v rohu velkého vápna a jeho střelu lehce tečoval před gólmanem špičkou kopačky do levé šibenice René Finkous 1:0. Po změně stran se hosté snažili o vyrovnání, ale do kolen je poslaly dva slepené góly v rozmezí tří minut. V závěru se dostali domácí do dalších šancí, ale gólem skončil jen pokus Tomáše Skopky k tyči, když se přes dva bránící hráče dostal až před brankáře.

Domácí příznivce znovu nepotěšili

Řepín proti Dolnímu Bousovu neudržel jednobrankové vedení a potřetí v řadě nezískal doma ani bod. První půle příliš vzruchu nenabídla. Výjimkou byl přímý kop hostujícího Kubečka, který lvím skokem vytáhl brankář Borecký. Mladý tým Dolního Bousova ještě několikrát zahrozil v závěru půle, ale do kabin se šlo za bezbrankového stavu. Vše podstatné se odehrálo ve druhém poločase. Nejprve Jurčovský nechytatelnou střelou z pětadvaceti metrů poslal domácí do vedení. Hosté odpověděli po šesti minutách stejnou mincí. Z podobné vzdálenosti s pomocí břevna srovnal Bernat. Vyrovnání posadilo hosty do sedla. Obrovskou šanci Vorla ještě Borecký zneškodnil. Hosté zápas přesto otočili. Hrubku domácí obrany využil Vacek. Domácí v závěru vrhli všechny síly do útoku, ale nepříznivý výsledek se jim zvrátit nepodařilo.

Eletis rozhodl do přestávky

Povinné vítězství vybojoval na domácí půdě v okresním derby lužecký Eletis. Domácí byli v prvním poločase jasně herně lepší a svou převahu i gólově vyjádřili. Ve druhé půli se ale uspokojili s třígólovým vedením, ubrali na aktivitě a umožnili hostům v závěru výsledek z penalty korigovat na pro ně přijatelných 3:1. Hra upadla do podprůměru a vzruch přinášely víceméně pouze fauly.

Výhře pomohl domácí brankář

Cenné tři body vezou Tišice z Luštěnic. V úvodu zápasu se domácí dostali do tlaku. Gólově se ale neprosadili, a tak o sobě dali vědět i hosté. Po rychlém brejku Tomáše Prejzka se dostal do šance Karlík, ale sám před gólmanem prováhal a následně pro změnu netrefil branku.
Ve druhém poločase vyráželi hosté ze zabezpečené obrany do rychlých brejků. Domácí se zase snažili dlouhými nakopávanými míči na tři útočníky. Rozhodnutí přišlo v 68. minutě. Domácí gólman pustil za svá záda nepříliš tvrdou střelu Karla Prejzka.
O deset minut později mohli přidat hosté gólovou pojistku. Karlík zpětnou přihrávkou našel nabíhajícího Brzoně, ale jeho pokus se mezi tři tyče nevešel. Zápas se dohrával ve zbytečně nervózní atmosféře, ale jeho stav se už nezměnil.

Očima trenérů

Václav Řízek, trenér Vysoké: „S vítězstvím jsem velice spokojen. Po naší úvodní šanci jsme s velkou dávkou štěstí přečkali několik gólovek hostů a ještě do poločasu šli hezkou brankou do vedení. Rozhodujícím momentem utkání byly naše dva slepené góly, po kterých to soupeř zabalil. Oproti minulým zápasům jezdili kluci po zadku a příkladně bojovali. Z toho pohledu je naše vítězství zcela zasloužené. Chtěl bych vyzdvihnout výkon Tondy Možného, který na místě předstopera odvedl výborný výkon.“

Milan Vaněček, předseda TJ Řepín: „Hosté, kteří disponují kvalitním kádrem, měli v závěru první půle tři solidní šance. Na začátku druhé jsme měli více ze hry. Po krásné brance Jurčovského jsme i vedli. Jenže potom jsme se dopustili některých chyb, kterých soupeř využil."

Vladimír Tauchman, trenér Lužce: „V první půli byla hra v naší režii. Hra se nám docela dařila, získali jsme převahu, kterou jsme zúročili třemi góly. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a postupem času upadla do podprůměru.“

Antonín Kravcov, asistent trenéra Tišic: „První čtvrthodina patřila domácím, kteří si vytvořili tři dobré šance, ale branku z nich netrefili. Postupem času se hra vyrovnala a v závěru, kdy domácím docházely síly, jsme už byli lepším mužstvem. Jinak to byl spíš boj, než pěkný fotbal. Po našem vedoucím gólu se snažili domácí o vyrovnání. V závěru se hrálo oboustranně zbytečně tvrdě. Luštěnice ale odpadly fyzicky a my jsme jednogólové vedení bez problémů uhájili.“

Jan Hanuš, trenér Záryb: „Věděl jsem, že v Lužci bude po jeho prohře v Tišicích těžké uspět. Domácí mužstvo jsem tipoval po podzimu na postup. Bohužel dnes si to nemyslím, ale… My jsme naopak rádi za to, že soutěž alespoň dohrajeme. Řada hráčů hraje s nedoléčeným zraněním, z čehož pak přicházejí chyby a góly. Dále to nemá smysl komentovat. Nechci ublížit zárybskému fotbalu.“

Vysoká – Dlouhá Lhota 4:0 (1:0)
32. R. Finkous, 60. Vavrek, 63. Štolba, 76. T. Skopka. Rozhodčí: Pudil. ŽK: 1:3. Diváci: 150. Vysoká: J. Finkous – S. Tichý (76. Štauber) – Kaňka (58. Štolba), Možný, Sankot – D. Řízek, Brejša, Vavrek (67. Nový), Tott – T. Skopka, R. Finkous. Dlouhá Lhota: Pokorný – Bejr – Zelba, Dubický, Zbobinský – Jansík (34. Jenč), Jan Novotný (55. Jindřich Novotný), Javůrek, Kunst – Cepka (75. Vrabec), Šolc.
Řepín – Dolnobousovský SK 1:2 (0:0)
62. Jurčovský – 69. Bernat, 75. Vacek. Rozhodčí: T. Pejša. Hráno bez karet. Diváci: 100. Řepín: Borecký – Slepička, Vaněček, Ondráček, Kinzl – Kratochvíl, Jurčovský, Prejza (21. Bláha), Paloušek (64. Vortel) – Dvořák, Štrupl. D. Bousov: J. Vynikal – P. Vynikal, Budinský (68. Švec), Havel (77. Horák), Kalivoda – Zahrada, Bíšek, Kubeček, Bernat – Vacek, Chmelo.
Luštenice – Tišice 0:1 (0:0)
Branka:
68. K. Prejzek.Rozhodčí: Holý. Tišice: Karda - Krupička, Holomek, Březina, John, Temiak, K. Prejzek (Brodský), Kaňovsky, Klíma (Brzoň), T. Prejzek, Karlík (Kalina).
Lužec – Záryby 3:1 (3:0)
11. Hrdlík, 30. Merta, 38. Levý – 89. Valentin z PK. Rozhodčí: Krupa. Lužec: Jakeš – Špánek, D. Tauchman, Rybář (79. Rajchl), Šára – Uher, M. Tauchman, M. Kučaba, J. Kučaba (46. Levý) – Merta, Hrdlík. Záryby: Kvasnička - Fr. Valentin, Hallík, Brůžek, Záhora - Driml, Janovec (46. Sedláček), Urban, Dušička, Kuba - Hrodek, Halbich.