DIVIZE C: 10. kolo: Ovčáry-Tesla Pardubice 1:1 (0:0) 89. Pechar - 77. Sedlák.

KRAJSKÝ PŘEBOR: 10. kolo: Libiš-Velvary 4:2 (3:1) 7. a 8. Jirásek, 38. Válek, 64. Kabyl - 33. Slavíček, 61. Mucha.

I. A TŘÍDA - SKUPINA A: 10. kolo: Velká Dobrá-Pšovka 0:0, Dyn. Nelahozeves-Týnec n. S 1:0 (1:0) Plicka.

I. A TŘÍDA - SKUPINA B: 10. kolo: Neratovice-Zásmuky 1:1 (1:1) Novák - Mareček.

I. B TŘÍDA: 8. kolo: Řepín-Lužec 3:4 (2:2) Dvořák 2, vlastní - Levý, Merta, M. Tauchman, D. Tauchman z PK, ČK: Kratochvíl, Vaněček - Rybář., Luštěnice-Záryby, Bezno-Tišice 1:3 (1:1) branky Tišic: Karlik 2, Temiak, Vysoká-Kosořice 0:1 (0:0) 58. Vlastní Fidrant.

OKRESNÍ PŘEBOR: 8. kolo: Mšeno-Vojkovice 2:1 (1:0) R. Kolumpek, Tříška z PK, ČK: Stuchlý (Voj.), Lobkovice-Veltrusy 0:4 (0:1) I. Štofl 3, L. Kopecký, D. Beřkovice-Pšovka B 8:0 (4:0) Patera 3, Jung 3, Kalhous, Kučaj, ČK: Němec (Pš.), Dyn. Nelahozeves B-Byšice 6:1 (1:0) V. Bondarev a Šíma po 2, Bárta, Topor – Novák, Kly-Č. Kralupy 2:0 (0:0) Joachymstál, Morávek, H. Beřkovice-PTZ Nelahozeves 2:1 (1:0) Chudoba, Polák – Reieger, ČK: 1:0, Libiš B-Čečelice 4:0 (2:0) P. Havel, Žák, Malík, Urbanec z PK, ČK: 0:1.

Okresní přebor

III. TŘÍDA – SKUPINA A: 8. kolo: Botafogo Mělník-Tišice B 3:0 (1:0) Neumann 2, Pospíšil, Liběchov-H. Počaply 0:0, FC Mělník-Neratovice B 2:2 (1:1) Gabčo 2 – Jiří Pajkrt 2, ČK: Tichý – Melich, Mlékojedy-Záryby B 4:0 (1:0) Holec 2, Chmelař, Bendl, Dřísy-Kostelec 4:1 (0:0) Sklenář 2, Hlaváček, Vozábal – Moc, Lotos Neratovice-V. Borek 1:6 (1:4) Gerencsery – P. Olšiak 3, Kubina, Kubišta, Morávek, Vysoká B-Všetaty 1:1 (0:0) M. Skopka–Bruner.

III. třída - skupina A

III. TŘÍDA – SKUPINA B: 8. kolo: Hořín-Spomyšl 6:2 (4:1) O. Kettner 3, Polanský 2, Rulec – Baloun, Novák, Chlumín-Zálezlice 0:1 (0:0) Mysliveček, ČK: 2:1, Sazená-K. Kralupy 1:0 (0:0) Crha, Ledčice-Cítov 2:2 (1:1) Mir. Muška 2 – nehlášeni, Chvatěruby-PTZ Nelahozeves B 5:1 (0:1) Mára 3, Růženec, Fiala – Rozenhöfer, Dolany-Obříství 6:0 (2:0) Vondra 3, Brezovský, Vilím, Malík, Nová Ves-Jeviněves 3:2 (2:1) M. Horák 2 (obě z PK), Hemr – Kokšál.

III. třída - skupina B

IV. TŘÍDA – SKUPINA A: 8. kolo: Vehlovice-Tuhaň 5:0 (2:0) Svoboda 2, Feigl, Bázler, Brejša, Řepín B-V. Borek B 3:1 (0:1) Rosembaum 2, Martin Hypša – Vinkler, Mšeno B-Byšice B 4:3 (3:0) Wasyliw, Krupa, Šlédr, vlastní – Menčl, Baránek, Martinec z PK, ČK: M. Karabáček – Lauda, Kly B-Střezivojice 0:4 (0:2) Štumpa, Eschner, Vosmik, Rampouch, Nebužely-Všetaty B 1:0 (1:0) Mach.

IV. třída - skupina A

IV. TŘÍDA MUŽŮ – SKUPINA B: 8. kolo: Všestudy-Veltrusy B 2:5 (0:3) Čurma, Masný – Černý 2, Polák, Podskalský, Savčenko, Hostín-Postřižín 0:4 (0:1) Švejda, Hruška, Krajánek, Chodurka, Dřínov-Úžice 2:1 (0:0) Kympl, Kheml – Šmucr, Chvatěruby B-Č. Kralupy B 1:1 (1:0) Jiří Louček – Hanousek, Lužec B-eL Bunda Neratovice 9:0 (4:0) Rampas 3, J. Kučaba a R. Krejza po 2, Pernica, Jandouš.

IV. třída - skupina B

OP DOROSTU – SKUPINA A: 6. kolo: Řepín-FC Mělník 1:3 (0:1), Lobkovice-Mšeno 1:5 (1:2), Vysoká-Tišice 3:1, Vehlovice-Kly 1:1, Liběchov-Kostelec 3:1.

OP DOROSTU – SKUPINA B: 8. kolo: Dyn. Nelahozeves-Veltrusy 3:4, N. Ves-Vojkovice 3:1 (2:1) Miler, Emmer, Brejša – Král, H. Beřkovice-Cítov 3:0 (2:0), D. Beřkovice-Vraňany 4:1 (2:1) nedohráno, ukončeno v 84. minutě pro napadení rozhodčího domácím brankářem Novým, Dolany-Postřižín 5:2 (4:1) Zenkovič 2, Douša, Hájek, vlastní – Králíček, Šebesta.

DIVIZE ŽÁKŮ: 10. kolo: Neratovice-Teplice B starší 1:8 (0:3) branka Neratovic: Kettner.

OP ŽÁKŮ: 8. kolo: H. Beřkovice-Úžice 1:3 (1:1), Tišice-Veltrusy 1:8 (1:0), Vehlovice-Obříství 0:5 (0:1), D. Beřkovice-Lužec 2:2, Liběchov-Byšice 3:3 (2:0), Mšeno-H. Počaply 15:0 (6:0).

III. TŘÍDA ŽÁKŮ - SKUPINA A: 6. kolo: Mšeno B-Kostelec 5:1 (4:1), Ovčáry-Řepín 3:0 (2:0), Nebužely-Všetaty 2:8 (0:4), Lobkovice-Záryby 0:5 (0:2).

III. TŘÍDA – SKUPINA B: 6. kolo: Chlumín-Dyn. Nelahozeves 0:10, Sazená-Vraňany 4:4, Chvatěruby-Vojkovice 1:5 (1:3), Kly-PTZ Nelahozeves 1:5, Ledčice-Cítov 5:1 (3:0).

ČESKÁ LIGA ŽÁKYŇ: Pardubice-FC Mělník starší 1:1 (1:0) branka Mělníka Hyťhová, mladší 3:4 (0:3) Janstová 2, Jablončíká, Dlouhá.