Ponurý byl v Ovčárech pouze úvod utkání, v němž hrstka přítomných minutou ticha uctila památku starosty domácího Sokola Karla Kulhánka, který den před utkáním náhle zemřel ve věku devětapadesáti let.

Po zahájení se domácí sice zahřívali poněkud pomaleji, po dvaceti minutách je ale uklidnil po svém typickém průniku na levé straně vedoucí brankou Maršner a další šance na sebe nenechaly čekat. Především Müller ovšem nechával hosty ještě chvíli ve hře. „Kdyby to bylo čtyři pět nula, nikdo by se nemohl divit," počítal poměrně přesně hrající kouč domácích Jan Studený.

Zkraje druhé části nejdříve hlavičkoval do břevna hostující Štěpán, pak už se po přihrávce od Maršnera a nekompromisní střele dočkal Müller. Deset minut před koncem ještě pečetil výsledek Viskup, který se po přímém kopu dostal k odraženému míči a s přispěním obránce skóroval.

Ovčárští tak oplatili soupeři i s úroky porážku z pohárového utkání, navíc se po remíze rakovnického Tatranu s poslední Příbramí znovu přiblížili podzimnímu primátu v soutěži. „Opět se nám rozšířila marodka, a tak jsem rád, že jsme utkání zvládli," dodal po utkání Studený.

Ovčáry – Rejšice 3:0 (1:0)
Branky: 21. Maršner, 52. Müller, 80. Viskup. Rozhodčí: Garaja. ŽK: 30. Sameš, 71. Štěpán (oba Rej.). Diváci: 60.
Ovčáry: Straka – Baloun, Ondrák, Studený, Viskup – Poběrežský, Hyka (73. Urban), Mihalík, Maršner – Hašler, Müller (86. Černý).