Vysoká přijela do Mšena jako jasný favorit souboje a od prvních minut narážela na dobře připravenou defenzivu domácích. V patnácté minutě navíc proměnil příležitost v úvodní gól Ondřej Kolumpek. Toho zkraje druhé půle doplnil Miloš Stejskal, a když dvacet minut před koncem zvýšil už na 3:0 Wasyliw, o výhře bylo rozhodnuto. Vysoká vytěžila z celého utkání jen jednu branku, k tomu ještě z penalty.

„Zasloužená výhra. Podařilo se nám zblokovat spoustu střel, a když už to šlo na bránu, vše pochytal brankář. Vyhráli jsme díky velké obětavosti, bojovnosti a kluci utkání oddřeli na krev,“ potěšil výkon mšenského předsedu Jiřího Guttenberga.

Parta kolem kapitána Ondřeje Kolumpka tak dokázala napravit jasnou porážku od Všestud a díky třem bodům je v současné době na pátém místě velmi vyrovnané tabulky.

SLOVAN ZACHRAŇOVAL MIKULA

Trochu nečekaný výsledek se zrodil v Libiši, kde místní B-tým, který se v posledních týdnech prezentoval pěknou formou, vyzval Horní Beřkovice. Slovan si domů odvezl dva body – zvítězil 2:1 po pokutových kopech.

Gólů se fanoušci dočkali až ve druhém poločase. Nejprve proměnil penaltu Mündl a do rozstřelu poslal utkání vyrovnávací trefou v nastaveném čase Jiří Mikula.

Desítky vyšly lépe Horním Beřkovicím, Libiš zahodila hned tři. A tak bonusový bod putoval k hostům.

9. kolo okresního přeboru: Obříství – Lobkovice 2:3 (50. Šeda vlastní, 63. Šeps – 75. Fingerhut, 80. Hašourek, 90. Šeda), Mšeno – Vysoká 3:1 (15. Kolumpek, 52. Stejskal, 73. Wasyliw – 79. Prejsa), Kostelec - Velký Borek 1:2 (84. Klíma – 51. a 65. Jeřábek, ČK: 1:0), Libiš B – Horní Beřkovice 1:2 np. (51. Mündl – 92. Mikula), Horní Počaply – Hořín 1:2 (32. Trutnovský – 64. a 87. Žídek), Pšovka Mělník B – Dolní Beřkovice 1:0 (Dvorný), Záryby B – Všestudy 3:4 np. (14. a 82. Antoš, 75. Šimek – 28. Loškoski, 36. Samek, 76. Podivínský).